Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kaszel u 4 miesiecznego dziecka

Polecane posty

Gość gość

ja jestem przeziebiona i synek chyba podlapal infekcje ode mnie. nie ma goraczki, troche pokasluje, kaszel wyglada tak jakby cos tam mu sie odrywalo. dziecko poza tym jest spokojne, pogodne. zachowuje sie jak zwykle. co mu moge podac zeby mu pomoc? nie wiem czy to jest powod zeby isc z dzieckiem do lekarza. jest zapisany do wielkiej przychodni, pelno tam chorych dzieciakow, kolejki sa bardzo dlugie, pewnie z 3 godziny bysmy spedzili w poczekalni i obawiam sie, ze lekarz nic konkretnego mi nie poradzi a mlody podlapie cos gorszego niz zwykly kaszel. to moje pierwsze dziecko i nie wiem zupelnie co robic w takiej sytuscji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja powiem tak, moj synek tez tylko mial lekki kaszel, taki troszke wilgotny, na szczescie u mnie jest malutka przychodnia i dzieci male sa przyjmowane bez kolejki, poszlam dostal odrazu antybiotyk bo osluchowo bylo nie ciekawie( dodam ze rowniez byl caly czas pogodny, nigdy nei marudzil, nigdy nei mial goraczki) po 4 dniach wyladowalam znowu u lekarza bo lek nie pomogl a doszedl jescze katar, dostal zastrzyki ( mialo byc ich 10) ale po 3 nei bylo juz zadnej poprawy, okazalo sie ze mail wirusowe zapalenei pluc i wyladowalaismy na 10 dni w szpsitalu, wiec nei lekcewaz tego, lekarz w szpitalu powiedzila mi ze na te chorobe choruja dzieci glownie zarazone od osob doroslych , do dla nas ten wirus powoduje tylko katar a dla malego dziecka nawet smierc, zawsze mozes mu zrobic inhalacje z soli, to napewno nie zaszkodzi a jak nei widzisz poprawy to wezwij lekarza na wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam ze ma 5,5 msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna

Dobrą jakośc otrzymasz wybierając polską markę. Jeśli nie potrzebujesz dużego sprzętu to dobrą opcją będzie Silent Mesh. Inhalator w dobrej cenie i dobra jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×