Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

GRUDNIÓWKI 2014

Polecane posty

Gość weronikamalopolska
no to gratuluje mamo po raz kolejny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
Tulipanea____Polska zachodnia____28 lat____II ciąża____OM 2.03.2014 tusia2014_____Polska północna____24 lata____I ciąża____ 04.12.2014 weronikamalopolska____Małopolska____22 lata____I ciąża____09.12.2014 mama_po_raz_drugi____Dolnośląskie___22lata____II ciąża_____21.12.2014 mamamusia_______Dolnośląskie_____21lat______II ciąża____OM 20.03.2014 andziaaaaaaaaa____Niemcy____25 lat____I ciąża____OM 01.03.2014 _asienka_ _______Mazowsze____23lat_________ I ciąża _____ OM 24.02.2014 uaktualniona tabelka :) dziewczyny jak poznacie juz swoje terminy to aktualizujcie! :* i nowe dziewczyny rowniez zapraszam do dopisywania sie, bo cos narazie nas malutko jest tutaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:* wczoraj padlam jak zabita o 21 już chrapalam :) jak samopoczucie dziewczynki? U mnie coraz lepiej tyle że dostałam choroby lokomocyjnej i jest mi niedobrze w aucie. Mam nadzieję że to przejdzie jak wszystko inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinka88
Witam wszystkie dziewczyny.Mialam juz tu nie zagladac....Ale zaczne od poczatku.Mialam testowac jak wiecie w dniu @ ale dwa dni przed terminowa @ dostalam plamienia,potem to plamienie przypominalo momentami @ ale dziwilo mnie troche bo nie byl taki jak zawsze,ale w pracy raz zaslablam i ogolnie zle sie czulam strasznie bolal mnie brzuch.Wiec pomyslalam ze z dzidzi nici dostala @ to w ciazy nie jestem az do dzis.Tak mnie cos wczoraj tknelo zeby kupic test i dzis rano go zrobilam....I jestem w szoku bo tam sa dwie grube krechy.Teraz musze isc do lekarza i sprawdzic czy wszystko jest wporzadku bo to plamienie bylo dlugo i bolesne...Z obliczen mi wychodzi ze powinnam urodzic ok21-22 grudnia(a ja i moj partner tez jestesmy z grudnia,he ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
ja jutro pierwsze USG.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinka88
Dzis mam zamiar sie wybrac do lekarza i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już po pierwszym usg:) mam zdjęcie, termin 25.12.2014:) będą udane święta hahah katarinka- daj znać co u lekarza:) trzymam kciuki za ciebie i mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze:) mama_po_raz_kolejny :) gratuluje Ci:) mamy zbliżone terminy:) może twoja dzidzia przeczeka i będziemy rodzić razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny, chciałam zaktualizować tabelke i nie moge bo pisze ze spam! szlak mnie zaraz trafi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinka88
Jutro mam wizyte wieczorem wiec napewno ddam znac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarinka88, musisz być dobrej myśli! mam nadzieje, że pomimo tego krwawienia dzidzi rozwija się dobrze:) eh.. ja jeszcze chwilke i musze szykować się do pracy, bo mam na 12:( boże, jak mi się nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinka88
Dziekuje mamamusia...Staram sie myslec ze jest wszystko dobrze,a jutro tylko to potwierdze.Ja niestety tez ide do pracy na 14 a tego boje sie najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może to, wydaje mi się żebyś zrobiła sobie jutro test z porannego moczu, miesiączka Ci się spóźnia więc jeżeli jesteś w ciąży to test powinien Ci to pokazać:) raczej nic innego Ci nie zaradzimy:) jeżeli chodzi o podbrzusze to ból ten jest normalny, wczoraj powiedziałam mojemu lekarzowi, że boli mnie od momentu owulacji, powiedział, że to normalne, mogę brać nospe, ale ja raczej staram się nie brać takich tabletek, bo nie jest to ból nie do wytrzymania, jest delikatny. Ból pod pępkiem i to że czujesz ciepło raczej ni jak się ma do ciąży. Najlepiej zrobić test ciążowy, koszt niecałe 10zł a wątpliwości powinny zostać rozwiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarinka88, a gdzie pracujesz? jeżeli lekarz jutro powie, że jest wszystko dobrze, to bierz od razu zwolnienie i w domciu sobie posiedzisz:) jeszcze się w życiu napracujemy:) ja za 3 tygodnie na następnej wizycie też już biore l4:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinka88
Napewno wezme jesli wszystko sie potwierdzi pozytywnie.Pracuje w zakladzie produkcyjnym a tam nie jest lekko niestety,bede starac sie oszczedzac choc w pracy to trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
Tulipanea____Polska zachodnia____28 lat____II ciąża____OM 2.03.2014 tusia2014_____Polska północna____24 lata____I ciąża____ 04.12.2014 weronikamalopolska____Małopolska____22 lata____I ciąża____09.12.2014 mama_po_raz_drugi____Dolnośląskie___22lata____II ciąża_____21.12.2014 mamamusia_______Dolnośląskie_____21lat______II ciąża____25.12.2014 andziaaaaaaaaa____Niemcy____25 lat____I ciąża____OM 01.03.2014 _asienka_ _______Mazowsze____23lat_________ I ciąża _____ OM 24.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
katarinka88 koniecznie daj znac jak tam po wizycie u lekarza :) trzymam kciuki oby wszystko bylo w porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
katarinka88 koniecznie daj znac jak tam po wizycie u lekarza :) trzymam kciuki oby wszystko bylo w porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje tabelke Tulipanea____Polska zachodnia____28 lat____II ciąża____PTP: 9.12.2014 tusia2014_____Polska północna____24 lata____I ciąża____ 04.12.2014 weronikamalopolska____Małopolska____22 lata____I ciąża____09.12.2014 mama_po_raz_drugi____Dolnośląskie___22lata____II ciąża_____21.12.2014 mamamusia_______Dolnośląskie_____21lat______II ciąża____25.12.2014 andziaaaaaaaaa____Niemcy____25 lat____I ciąża____OM 01.03.2014 _asienka_ _______Mazowsze____23lat_________ I ciąża _____ OM 24.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Mam nadzieje, ze dajecie rade. Ja wczoraj odwiedziałm lekrza. Serce bije, z maluchem ok. Termin porodu wyznaczył mi na 9 grudnia. Pozdrawiam Was ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
Tulipanea no to mamy termin porodu tego samego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katinka 2931
hej dziewczynki, ja dowiedzialam sie o ciazy tydzien temu, wedlug ostatniej miesiaczki jest to juz 9 tydzien, ale ja podejrzewam ze jest to osmy tydzien poniewaz mam bardzo dlugie cykle i tak naprawde nie wiadomo do konca kiedy byla owulacja, na dwoch testach krechy wyszly grube i az bordowe, lekarka zrobila mi 3 test(mieszkam w Norwegii i taka procedura) a dzisiaj ide do lekarza, wprawdzie jeszcze nie na usg(tutaj jest wykonywane jedno usg przez cala ciaze) ale moze uslysze serduszko :) strasznie sie boje czy wszystko w porzadku, wizyte mam na 13.30 :) kasia, 29 lat, termin wyznaczony zostal na 5 grudzien na ostatniej wizycie, jest to moja pierwsza ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Katinka :) miejmy nadzieję że u każdej znad wszystko będzie ok:) Tulipanela a Ty w jakim mieście mieszkasz? Właśnie znow byłam z moim synkiem u lekarza bo jakiś nieswoj był i ten lekarz od razu zauważył zapalenie gardła. Tak jak przypuszczałam. Dobrze że obeszło sie bez antybiotyków tylko lęk jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
Tulipanea____Polska zachodnia____28 lat____II ciąża____PTP: 9.12.2014 tusia2014_____Polska północna____24 lata____I ciąża____ 04.12.2014 weronikamalopolska____Małopolska____22 lata____I ciąża____09.12.2014 mama_po_raz_drugi____Dolnośląskie___22lata____II ciąża_____21.12.2014 mamamusia_______Dolnośląskie_____21lat______II ciąża____25.12.2014 andziaaaaaaaaa____Niemcy____25 lat____I ciąża____OM 01.03.2014 _asienka_ _______Mazowsze____23lat_________ I ciąża _____ OM 24.02.2014 katinka2931____Norwegia____29 lat____I ciąża____05.12.2014 zaktualizowalam tabelke, katinka jesli wpisalam cos blednie to popraw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katinka 2931
wszystko prawidlowo, ale mam stresa, za pol godzinki jade do lekarza, tak bardzoi sie boje, tak chce tego malenstwa, poplacze sie jak uslysze serduszko(oby bilo) chyba powinno juz byc slychac ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
oj na pewno bedzie slychac ja mialam wizyte duzo wczesniej niz ty i widzialam juz bijace serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
czemu nie widac mojego posta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami posty z opóźnieniem dodaje. W ogóle dostałam od mojego lekarza jakieś rabaty na witaminki z firmy symnatal 20zl na miesiąc. Folik w podobnej cenie jest więc przeniose się na ten cały kompleks witamin mimo że w diecie mi ich nie brakuje. Co do pracy ja pracuje w domu korepetycji udzielam piszę prace maturalne z j polskiego więc ciazka praca nie jest i można fajnie ją łączyć z wychowaniem dzieci i dbaniem o dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama po raz kolejny, odpusc sobie kompleks witamin dla ciezarnych, jesli Twoja dieta jest przyzwoita. Moj gin mi przy pierwszej ciazy wytlumaczyl, ze stad wlasnie biora sie potem dzieci 4.5 kilowe...lepiej zdrowo sie odzywiaj i lykaj kwas foliowy. Poki nie masz niedoborow nie lykaj nic sztucznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×