Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kGRAND

Pomoc w zakupach, doradzanie

Polecane posty

Gość kGRAND

Witam. Ile z Was drogie Panie jest zmuszona samotnie chodzić na ukochane zakupy, lub potrzebuje męskiego punktu widzenia albo zwyczajnej pomocy? Wiele z Was boryka się z tym problem?. Często Wasz partner niecierpliwi się zrzędzi, marudzi i psuje Wam humor podczas sklepowych eskapad? Oferuje Wam pozbycie tych niedogodności. Jako osobisty ochroniarz nie tylko mogę Wam zapewnić bezpieczeństwo, ale także, służę pomocą w podjęciu decyzji (np. czy buty pasują do reszty zakupionego stroju), oraz męskim punktem widzenia. Oferowana pomoc nie kosztuje setek złotych, stawka godzinowa ustalana jest indywidualnie. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu z zakresu ochrony osobistej i czynnie uprawianym sztukom walki zadbam o Twoje bezpieczeństwo na zakupach, wyjazdach służbowych, spotkaniach biznesowych, imprezach okolicznościowych. Jestem licencjonowanym pracownikiem ochrony posiadającym firmę świadczącą usługi ochrony osób i mienia, działam legalnie oraz wystawiam fakturę za wykonaną usługę. Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania. Pozdrawiam Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×