Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

1,2 dni po okresie dni płodne?!

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie. Mam cykle 28-dniowe. Okres skończył mi się 5-go marca. szóstego zauważyłam śluz płodny. Dziś jest go więcej, dodatkowo zbadałam szyjkę i jest otwarta, jak nic. Czy to możliwe? Czy któraś z was zaszła w ciążę, kochając się zaraz po miesiączce? (1-2 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ledwo skończyłam okres i miałam dni płodne jak sie okazało i jestem w ciąży :D był tu już taki temat i dużo dziewczyn potwierdzało że zaszło w ciąże zaraz po okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to niemożliwe. Wkręcasz sobie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak w końcu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemożliwe?? to proszę to mi powiedzieć prosto w mój wielki 8miesięczny ciążowy brzuch :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie uprawiałaś seks i w inne dni. Ot, wielka tajemnica. Dni po okresie, pierwsze trzy dni po nim, są bezwzględnie niepłodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że uprawiałam seks w inne dni, ale to ginekolog mi wyliczył z usg datę zapłodnienia poza tym, nie trzeba mieć dni płodnych żeby zajść w ciąże, wystarczy że np. facet dorpowadzi kobietę do tak nieziemskiego orgazmu że jajeczko wtedy samo się uwalnia i dzidziuś gotowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Data z usg nigdy nie jest 100%, to raz. A teoria o uwalnianiu się jajeczka na skutek orgazmu to już chyba z kosmosu pochodzi. Skąd to wzięłaś? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Uwalnianie jajeczka na skutek orgazmu???? Pierwsze słyszę, i też chętnie się dowiem jak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ja tak zaszlam w ciaze w zeszlym roku- sex byl 2 dni po okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu, ty pewnie też uprawiałaś seks też w inne dni. Trzy dni po okresie są niepłodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kest mozliwe. Ja z reguly zawsze mialam dlugie cykle, jednak tym razem cos mi przestawilo i mialam dni plodne zaraz po okresie. Ok 9dc. Zaszlam w ciaze. A wiem ze wtedy byly dni plodne bo mierzylam temp i test zrobilam juz w 23 dc wyszedl pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test w 23 dniu cyklu może wyjść także wtedy, gdy owulacja jest w normalnym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria pochodzi z uniwersytetu, wydział nauk medycznych, kierunek położnictwo - ja jej nie wymyśliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj konkretne źródło. Ja też mogę powiedzieć, że badania dowodzą, że orgazm zwiększa prawdopodobieństwo spłodzenia bliźniąt - dowodzi o tym najnowsza publikacja na temat badan przeprowadzonych na Uniwersytecie w Wisconsin, wykonanych przed dr nauk medycznych Yana Patrocka. Zgadnij, czy to prawda :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem w stanie podać konkretnego źródła ponieważ nie jest położną. koleżanki studiowały położnictwo i własnie różne ciekawostki tego typu mówiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze jak niby ? Wszedzie piszecie ze test wychodzi najszybciej 10dni po owu. A poza tym kolejny stosunek ktory mialam byl w 20 dc wiec jednak raczej 3 dni po by nie wyszedl ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha :). Koleżanki :). zwracam honor, to przecież taakie wiarygodne źródło :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czy inaczej. Ja jestem przekonan o tym ze 3 dni po miesiaczce mozna zajsc w ciaze. Jestem tego przykladem. Stosunek w 10dc potem dopiero w 20dc a test ktory wyszedl w 23 dc. Sluz plodny zaraz po krwawieniu i temp podwyzszona tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że jest możliwa owulacja na początku cyklu,organizm to nie jest szwajcarski zegarek. Tyle,że jak owulacja jest tak szybko,to i cykl bedzie krótszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak. Oczywiscie. Mniej wiecej 14 dni po owulacji powinna wystapic miesiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówimy o sytuacji 1-2 dni, a nie trzy dni. To ma ogromne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa 12:43 nie uprawialam sexu w inne dni- mąż pracuje za granicą, przyjechal jak przyjechał po prostu mam nieregularne cykle, nie wszyscy maja wszystko jak w zegarku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli co, mówicie, że jest szansa? Bo na wszelki wypadek dałam się wykorzystać małżonkowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Mam podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz nieregularne cykle to jest szansa, jak pisalam powyżej. teraz po urodzeniu cykle sie wyrogulowały na tyle że pewnie owulacja jest już normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam regularne cykle. Jedynie w tym cyklu dostałam okres jeden dzień wcześniej, niż powinnam no i trwał wyjątkowo krótko - 4 dni. Ale jestem święcie przekonana, że ten śluz jest płodny, do tego boli mnie podbrzusze i ta szyjka jest pulchna i otwarta - można bez problemu wsunąć koniuszek palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owulacja może się przesunąć, więc lepiej jest sobie ją na bieżąco wyznaczać. Ja korzystam w tym celu z Afrodyty. Współżyjemy tylko w dni niepłodne, więc ich dokładne wyznaczanie jest dla nas bardzo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pitolicie nawet w okres można zajść ! tu niby okres a tu dojrzewa jajeczko i pęka i ciąża jak nic. a nie tam naturalne metody są o kant du/p.y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×