Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Program PIT

Polecane posty

Gość gość

Czy ma ktoś namiary na dobry program do rozliczenia Pit-u, bez wskazanego KRS Chcę dokonać darowizny na swój wybrany cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ministerstwo Finansów- wejdź na stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata44
Dobrze pomyślany jest program PIT na stronie www.pit-format.pl . Bardzo intuicyjny, system praktycznie robi wszystko sam, wystarczy podstawić dane. Jak normalnie nie lubię takich rzeczy, tak z tego mi się korzystało wyjątkowo przyjemnie i bezproblemowo. Pozdrawiam podatników! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janekrrr
Wiem, że http://pit-format.pl nawet nie musisz instalować na komputerze. Zeznanie wypełnisz multimedialnie. Korzystam z aktywnych deklaracji za ich pośrednictwem ze względu na przeliczenia ulg. Nie można się pomylić, bo program automatycznie nadzoruje limity. Dzięki temu nie ma problemów z US. Nawet urząd miejski u mnie korzysta z tego programu :P Wiem, bo pracuję w UM i z PIT Format korzystam też we własnym zakresie i czasami pomagam znajomym w rozliczeniach. Bardzo dobry i prosty. Strona internetowa jest rozbudowana, dużo poradników dla podatników, referencje od poważnych działalności. Sprawdź samodzielnie. Nie musisz mi wierzyć na słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprostszy i tak naprawdę najbardziej zaawansowany jest www.pit-format.pl . Prowadzę małe biuro rachunkowe (praktycznie dla znajomych przedsiębiorców) i wspieram się tym oprogramowaniem do wykonywania dość skomplikowanych obliczeń podatkowych. Nigdy nie miałem problemu z US. Pracujesz na formularzu PIT razem z multimedialnymi podpowiedziami, a hosting jest za darmo. Na maila zawsze mi przychodzą powiadomienia o aktualizacjach zgodnie z najnowszymi normami prawnymi. Znam wiele księgowych, które od lat pracują na PIT Format. Nawet nie trzeba się specjalnie dokształcać, bo PIT właściwie rozlicza się samodzielnie. Wystarczy tylko pilnować poprawności wpisywania danych. To tyle z perspektywy przeciętnego użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enkaaaa1
Najlepiej pobrać sobie stąd http://pit.fundacjapociecha.pl darmowy program do rozliczenia PIT za 2017r. 1% podatku można przekazać na Fundacje Pomocy Dzieciom POCIECHA. Zajmują się ona wspieraniem świetlic środowiskowych oraz przeciwdziałaniem patologiom społecznym. Tutaj http://www.fundacjapociecha.pl jest ich strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na siłę to nawet nie trzeba programu pobierać, bo można zrobić to online np. na PITax.pl . Jest taka opcja, oczywiście pobrać też można jeśli ktoś woli. Generalnie kreator prowadzi nas za rączkę, nie trzeba znać się rachunkowości żeby sobie rozliczyć samodzielnie pit 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×