Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martyna357

Czy mozliwy sluz plodny w bardzo wczesnej ciazy?

Polecane posty

Zastanawiam sie czy to mozliwe pozniewaz mam normalnie cykl 28 dniowy. 9 dnia zrobilam to bez zabezpieczenia i to byl moj dzien nieplodny. 8 dni pozniej zaczely mnie bolec piersi byly twarde i bolaly mnie sutki, to bylo rowne 13 dni przed planowana miesiaczka, przestaly bolec jak dostalam miesiaczke. Pomiedzy nie mialam zadnych plamien ani nic tak by moze wygladalo na implantacje. 26 lutego przyszedl dzien miesiaczki i dostalam lecialo 3 dni ( nie tak duzo pierwszy dzien byl obfity i strasnie bolal mnie brzuch, drugi lecialo mniej ale mi sie wydaje dlatego ze nie bylam w ruchu a 3 lecialalo srednio bo bylam w ruchu) i mialam kolejne 3 dni plamienia. Teraz jest rowny tydzien po miesiaczce kiedy zauwazylam plunny sluz i byl w polowie bialy i jak bialko kurze. I sie zastanawiam czy to moze oznaczac ciaze i dni plodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kretynko, to oznacza, że masz normalne dni płodne, po normalnej miesiączce i nie jesteś w żadnej ciąży, wbij to sobie do tej swojej pustej głowy i przestań zakładać kretyńskie tematy, a jeżeli nie masz pojęcia o procesach fizjologicznych, jakie zachodzą w twoim organizmie i zerową wiedzę o seksie, to kup sobie jakąś mądrą książkę, przeczytaj ja ze 3 razy, to może w końcu coś do ciebie dotrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×