Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

z jednym seks z drugim milosc

Polecane posty

Gość gość

postanowilam, ze zaloze ten temat bo jestem czegos ciekawa ;) W sumie to bardziej pytanie do kobiet chociaz wpisy panow tez chetnie poczytam ;) Otoz chodzi o to ze w glowie mam dwoch facetow (tak na prawde wychodzi na to ze do zadnego nic powaznego nie czuje) ALE ! do jednego czuje cos w rodzaju tego, ze chcialbym z nim porozmawiac, przytulic sie, tak jakby- mysle o nim powaznie i moglby byc potencjalnym kandydatem na meza.. :P natomiast jest drugi- ten bardziej skomplikowany- znamy sie juz pare lat i laczy na mozna powiedziec tylko pociag seksualny- co prawda seks uprawialismy jakies trzy lata temu ale zawsze jak sie spotykamy to konczy sie na intymnosci. I wlasnie w tym problem, ze nie wyobrazam sobie z nim byc, ale z drugiej strony tesknie za jego bliskoscia, ale nic nie laczy nas poza tym! ktora z Was tez tak ma? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..niech ognie piekielne pochlona twa szpetna dusze...:) ...jak mozna tak krzywdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no moze chodzic o to ze tylko z tym jednym uprawialam seks i byl moim pierwszym- i dlatego taki sentyment pozostal- oczywiscie tamtemu glowy nie zawracam- nawet kontaktu juz z nim nie mam ale czasem jak sobie pomysle to w rzeczywistosci mogloby to tak wygladac- z jednym dom dzieci itp a z drugim seks ;) wiem oczywiscie ze w zyciu bym tak nie zrobila ale takie tam moje myslenie- chyba trzeba zapomniec o jednym i o drugim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mialam paru facetow- tylko tego jednego- czytaj ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ramach pewnej przyjazni,specyficznego układu,byłoby to wręcz podniecające,ale rodzina i dzieci z jednym,a seks z innym,obrzydlistwo, A takiej koleżance zakładać szpilki,jak idzie na seks z innym,masować stopy jak wróci,byłoby kręcące.Ale żonę oddawać innemu,fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi mi tu orzeczywistosc, chodzi o odczucia czy tez takie macie? I nie chodzi tez o to ze z jednym bede miec dzieci a z drugim bede spotykac sie na seks- tylko chodzi o niezdecydowanie, ze nie ma tego w jednym facecie i musialabym to rozdzielac na dwoch, nie umiem tego polaczyc- jeden mnie pociaga fizycznie a z drugim moglabym myslec o powaznym zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to babcia mowila?... ...ah, - nie da sie zlapac dwoch srok naraz...niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden mnie lize gdzie tylko moze,a drugi mnie rznie jak tylko moze, i jest okey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i w tym caly problem :) tylko jak "wylaczyc" takie myslenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 będzie najlepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz oczyscic swa dusze i umysl ) ...wsiadz do pociagu, byle jakiego. Nie dbaj o bagaz, nie dbaj o bilet. Tylko patrz jak wszystko zostaje w tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest obłuda i zakłamanie siebie by myślec o dwóch i oszukiwac wszystkich!Zrób trójkat wtedy nie będzie nieuczciwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×