Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Handlowiec

Żywność Ekologiczna , Kosmetyki , zioła !!!

Polecane posty

Gość Handlowiec

Witam, Mam do was takie pytanie . Czy robilibyście zakupy w sklepie z Ekologiczna Żywnością , Napoje soki, pieczywo, nabiał , produkty dla dzieci i niemowląt , różnego rodzaje ciastka , wody brzozowe , Jedzenie dla pupili Mięsa bez antybiotyków , Plus zioła , kosmetyki . Jakie macie zdanie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, ja już robię, żywność i kosmetyki ekologiczne zamawiam z Frisco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chleb sam pieke zioła zbieram w lesie oprucz przypraw jezeli bedzie tanio i dobre to ludzie sami beda kupowac zwłaszcza make zytnia po 2 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a s zoków to tylko rokitnik posiada wszystkie witaminy i mierały tłuszcze w jednym tanszy odpowiednik to ocet winny jabłkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella34
U mnie ciężko z takimi produktami, ale jakoś daję radę bo przeważnie zamawiam je na frisco.pl Napoje, soki, wody przeróżne wszystko to przynosi mi kurier pod drzwi i nie muszę szukać specjalnie ani dźwigać siatek z zakupami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja najczęściej kupuję taką zdrową żywność przez internet - z braku czasu na latanie po sklepach po pracy. kosmetyki dla siebie zamawiam na allegro, a napoje-herbatki dla dzieci tutaj http://teaforkids.pl/ - są bardzo smaczne i w 100% zdrowe. Zawsze staram się sprawdzić etykietę produktu i to dla mnie wyznacznik tego, czy dany produkt jest naprawdę zdrowy - nie wierzę w reklamowe slogany, sama wolę poczytać o składnikach i na tej podstawie dokonuję wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×