Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość linka697

Chałupnictwo

Polecane posty

Gość linka697

Hey, Znacie uczciwe firmy chałupnicze? w ogóle istnieją takie? jak macie już jakieś doświadczenia to miło będzie jak nimi się podzielicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka697
jeżeli chodzi o mnie to dorabiam sobie pisaniem tekstów, ale mało płacą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też bym chciała jakąś robótkę w domu ,ale nie mogę znalezć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka697
Właśnie mam ten sam problem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma uczciwego i dobrze platnego chalupnictwa. POlecam MLM. Bo nic lepszego nie znajdziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nawet tutaj przylazłeś durny akwizytorku, naciągać ludzi na te swoje MLM-owskie piramidy finansowe ;) . . @@@POlecam MLM. Bo nic lepszego nie znajdziecie @@@ . Zgadzam się, lepszego sposobu na wyłudzanie od ludzi pieniędzy chyba nie znajdą ;) . . @@@nie ma uczciwego i dobrze platnego chalupnictwa.@@@ . A skąd wiesz, spróbowałeś wszystkich, że wypowiadasz się na takie tematy? W swoim mlm-ku też oferujesz chałupnictwo? Może sprzedajecie starterki do składania długopisów i adresowania kopert :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do założycielki tematu - lepiej się za to nie bierz. Takie firmy z reguły wykorzystują pracowników. Niby płacą określoną stawkę za każdą wykonaną sztukę ale za wysyłkę musisz sama zapłacić. No chyba, że umowa jest jasna i przejrzysta i pisze w niej co innego. Zawsze poproś o skan umowy na maila. Jeśli pracodawca się wymiguje, to znaczy że coś kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko MLM. Jedyna normalna legalna praca i mozna z czasem naprawde duzo zarabiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowalam w firmie oferujacej chalupnictwo, choc nie jako chalupnik a projektant tych rzeczy, ktore potem chalupnicy skladali. Moje doswiadczenia sa takie: nigdy taka firma nie oglasza sie w internecie i nie poszukuje ludzi z calej Polski. Wystarczy powiedziec pracownikom i ich rodzinom. My nigdy w zyciu nie dalismy ogloszenia na pracownika chalupniczego a pracowalam tam 8 lat :) Spisz sobie firmy produkcyjne w okolicy i idz spytac czy nie szukaja chalupnikow. Inaczej nie masz szans znalezc takiej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek Kaczmarczyk z Wałcza
Agnieszka G. była poszukiwana od około dwóch tygodni. Kobieta 25 lutego tego roku opuściła ośrodek dla osób uzależnionych i ślad po niej zaginął. Od tamtej pory z nikim się nie skontaktowała. Ruszyła akcja poszukiwawcza, ale nie przyniosła rezultatów. Przełom nastąpił w ostatni czwartek. – Na brzegu Kanału Żerańskiego znaleziono plecak. W środku był notes i inne rzeczy osobiste, które mogły należeć do zaginionej – mówi Onetowi sierżant sztabowa Marta Sulowska z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI. Na miejscu natychmiast pojawiły się służby ratownicze. Funkcjonariusze przeszukiwali kanał na pontonach. Dodatkowo strażacy użyli sonaru. Nadal jednak bez skutku. Nikogo nie odnaleziono. Tragiczny finał poszukiwań miał miejsce w niedzielę po południu. – Około godz. 16 przypadkowa osoba zauważyła ciało unoszące się na wodzie w Kanale Żerańskim. Powiadomiła policję. Okazało się, że to zwłoki młodej kobiety. Już została potwierdzona jej tożsamość – informuje Marta Sulowska. Nie było wątpliwości, że to ciało poszukiwanej 27-latki. Na jej ciele nie było śladów świadczących o tym, że ktoś mógł przyczynić się do jej śmierci. Policja jednak na razie tego nie wyklucza. Trwa ustalanie okoliczności i przyczyn tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość: . @@@tylko MLM. Jedyna normalna legalna praca i mozna z czasem naprawde duzo zarabiac.@@@ . Zgodzę się. Jeśli cech*ję cię moralność Pani Dulskiej, to jak najbardziej to praca dla ciebie ;) Jeśli nie masz skrupułów, żeby na siłę wciągać ludzi w pseudo biznesy, to można spróbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×