Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samotny Tata z Wawy

Samotne wychowanie dzieci

Polecane posty

Gość Samotny Tata z Wawy

Co sądzicie czy można wychować samemu dzieci? Tak bardzo jestem zabiegany i pochłonięty od 5 lat wychowywaniem córki (8l) i syna (11l) że dotąd nie zdawałem sobie sprawy o konieczności poznania przyjaciółki, aż do momentu, kiedy córka nie zapytała mnie w rozmowie o tym. Dla niej kontakt z kobietą, może mieć zasadnicze znaczenie, dużo większe niż dla mnie. Niby wszystko dobrze, wzorowo się uczy, jest koleżeńska a jednak kiedyś może się okazać, że popełniłem błąd nie szukają pewnego wzoru dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie wiesz, że prawie połowa matek w Polsce samotnie wychowuje dzieci? - i MUSZĄ dawać radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze daruj sobie szukanie jakiejś wywłoki bo i tak prędzej czy później twoje dzieci zaczną jej przeszkadzać i zacznie ci robić awantury żebyś się wlasnych dzieci pozbył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz żeby jakaś zdesperowana stara panna albo rozwóda była wzorem dla twojej córki? To jakiś żart??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie jest matka twoich dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny Tata z Wawy
Matka potrzebowała się wyszumieć, trochę wyjeżdżała, rozpoczęła dodatkowe studia po czym zrezygnowała. Pogubiła się sama w tym, w miedzy czasie nie odpuściłem na rzecz wychowania dzieci przez teściową. O skali problemów i oskarżeń wobec mnie może tylko wiedzieć ten, kto przeszedł całą ścieżkę rozwodową. Dodam, że tydzień temu byłem czwarty raz w RODK z dziećmi, powtarzam czwarty raz. W sumie to ledwo ciągnę finansowo i chyba mnie nie stać na dodatkowe wydatki by komuś zaimponować. Ale mam jednak pewną wątpliwość czy to właśnie to nie egoistyczne z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bycie ojcem lub matką tylko , porzucenie swoich marzeń, potrzeb jest straszne. Niestety, mało który mężczyzna nadaje się na ojca.A już ojca innego dziecka prawie żaden. Teoretycznie masz więcej szans niż kobieta.Bo nie wiem czemu w Polsce stawia się pomniki samotnym ojcom. Los samotnej matki nikogo nie obchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiaaa? A gdzie ty widziala pomnik ojca-polaka? Bo ja pomnik matki-polki widział! A że samotnych matek jest jak much na kupie - to i trudniej im wyhaczyć kolejnego chętnego na przywiędłe wdzięki. No a samotny ojciec to taki rodzynek - może nawet poprzebierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masmotna Mama
Witaj samotny tato, ja samotna mama nie z wyboru los zdecydował..., wypadek, smierc, dramat od dwóch lat zostałam sama z 8 letnim dzieckiem.., jestem wartosciową kobietą bardzo czuła i opiekuncza, bardzo pragne zwiazac sie z facetem ktrory wychowuje samotnie dzieci w podobnym wieku do mojego synka wtedy jeszcze mozna stworzyc fajną, pełnowartosciową rodzinę rodzine. Mieszkam pod Warszawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama smotna Mama
Witaj samotny tato, ja samotna mama nie z wyboru los zdecydował..., wypadek, smierc, dramat od dwóch lat zostałam sama z 8 letnim dzieckiem.., jestem wartosciową kobietą bardzo czuła i opiekuncza, bardzo pragne zwiazac sie z facetem ktrory wychowuje samotnie dzieci w podobnym wieku do mojego synka wtedy jeszcze mozna stworzyc fajną, pełnowartosciową rodzinę rodzine. Mieszkam pod Warszawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O mamo!!! Ale desperacja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pomnik mentalny. Pomnik bohatera, zbawcy, który staną na wysokości zadania.I nic więcej. A ile osób powie o zonie - ale suka, zdzira i k... Szkoda, że o tatusiach , którzy odeszli i nie p łacą alimentów nikt tak nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile osób powie o zonie - ale suka, zdzira i k... Szkoda, że o tatusiach , którzy odeszli i nie p łacą alimentów nikt tak nie mówi. ** Bo autentyczne suki zdziry i k.. tylko na takich czatują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święte słowa.I jeszcze judzą by tych alimentów nie płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak nie posłucha i zapłaci to takie awantury mu urządzają, że chłopu serce wysiada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny Tata z Wawy
Droga do zdobycie prawa do równego traktowania w sądach w sprawach rozwodowych dotyczących wychowywania dzieci jest jeszcze długa. Ale to się będzie zmieniać na korzyść mężczyzn. Ale to równouprawnienie w tej kwestii wcale nie będzie podobać na końcu kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za równouprawnieniem jak najbardziej.Nie wszystkie kobiety nadają się na matki. Ale przede wszystkim może wreszcie zmieni się męska mentalność.Jeden z drugim zobaczy jak to jest wychowywać dziecko.Jak to jest chodzić na zwolnienia lekarskie, martwić się o przedszkole, o to co dziecko zrobi po szkole.Zobaczy ile kosztuje utrzymanie , lekarstwa, ubrania.I jak to fajnie nie mieć pieniędzy na swoje potrzeby i czasu dla siebie. Myślę, że taki samotny ojciec bedzie dla innych facetów dobrą nauczką. I nie sądzę, by się tysiące ojców rwały do wychowania dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka, która zostawia dzieci to najczęściej patologia.Gratulować tylko tak dobrego gustu przy wyborze partnerki. Facet, który zostawia dzieci to równy gość.Całę społeczeństwo przymyka oczy na to, że nie płaci, nie widuje się z dziećmi.Ma moralne przyzwolenie na założenie sobie życia od nowa.Nowej rodziny, nowych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet, który zostawia dzieci to równy gość.Całę społeczeństwo przymyka oczy na to, że nie płaci, nie widuje się z dziećmi.Ma moralne przyzwolenie na założenie sobie życia od nowa.Nowej rodziny, nowych dzieci. xxx Ale tylko wśród takiej patologii z jakiej sam pochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równouprawnienie - to dopiero PATOLOGIA! To tak jakby kogut zaczął jaja wysiadywać. Każdy przyzwoity rolnik, jakby takiego koguta zobaczył - to za łeb! I do gara - niedzieli nawet nie czekając! Ale z równouprawnieniem nie tak łatwo - bo te lezby i feministki to sie nawet na rosół nie nadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogutów brak. Są tylko kapłonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tych dzieciorów to ci bociany narobili? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miarą faceta nie jest to czy ma plemniki.I do wiadomości - dzieciora mam 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tych kogutów to ci bardzo brak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona woli krowy doić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ustami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny Tata z Wawy
Najmocniej dają znać o sobie ta podejrzliwość i uprzedzenia wobec faceta podczas rozwodu, kontaktu z policją. Na pewno jest winien, a to kolejna osoba, która zdobyła się na odwagę wyzbycia się spod jarzma ciemiężyciela rodziny. Oczywiście są różne przypadki ale w sprawach rodzinnych i opieki nad dziećmi nie ma co liczyć na równouprwnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×