Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Malowanie ścian

Polecane posty

Gość gość

Witam! Może ktoś orientuję się w temacie malowania ścian? Pilnie potrzebuję porady, a mianowicie chodzi mi o gruntowanie ściany. Mam w mieszkaniu ściany ze zwykłej płyty, nie wiem jak dokładnie się to nazywa. Obecnie na tej płycie położona została jedynie farba, nie ma żadnego tynku ani nic. Nie chcę zdrapywać starej farby tylko od razu dać na nią nowy kolor, ale jedni radzą mi aby przed malowaniem nałożyć na tą starą farbę grunt i dopiero później malować i tu moje pytanie..czy można tak zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak nawet trzeba tak zrobić, żeby się farba lepiej trzymała :) Ja tak robiłam i jest spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy porady malowania ścian znajdziesz na stronach producentów , ja korzystam z jedynki i bardzo fajny opis znalazłam na ich stronie: http://www.farbyjedynka.pl/pl/porady/malowanie-scian-i-sufitow .Myślę że to się przyda niejednej osobie która samodzielnie maluje ściany. Kiedyś trzeba zacząć a przecież nie będziemy ze wszystkim dzwonić po fachowca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zasięgnąć profesjonalnej porady w salonie firmowym Flugger - doradzą kolejność prac i pomogą dobrać produkty - można u nich zamówić próbki co jest dużym ułatwieniem w ostatecznym wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×