Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość epickisms

Grupa Promocyjna Wałbrzych

Polecane posty

Gość epickisms

Witam, szukałam informacji w internecie, ale niczego nie znalazłam, więc skierowałam się tutaj i liczę na to, że ktoś udzieli mi jakichś informacji :) Otóż od początku zimy szukałam dla siebie nowej pracy. Rozpoczęłam ją od lutego, ale wcześniej znalazłam jeszcze ogłoszenie w którym szukali hostessy/promotorki do promocji karmy dla kotów. 10zł/h. Nie miałam jeszcze pracy, więc oczywiście zainteresowałam się ofertą, a nie miałam jeszcze żadnego doświadczenia w pracy hostessy. Szczerze mówiąc byłam pewna, że zapłacą mi jakoś od ręki (wiem, że głupio myślałam :P), więc nie interesowałam się tematem umowy. To był początek stycznia, po wszystkim dowiedziałam się, ze jeśli pracowałam w styczniu, to kadrowa zajmie się wypłatami w lutym i wyśle mi na maila dane do umowy, które będę musiała odesłać. Za zlecenie należy mi się 180zł, niby niezbyt dużo, ale pieniądz to pieniądz. Kilka dni temu zadzwoniła do mnie pani z którą umawiałam się na tę promocję z pytaniem, czy nie zapomniałam czasami o nadesłaniu umowy, bo niczego nie dostali (po miesiącu). Na drugi dzień otrzymałam tę własnie przesyłkę. Odesłano mi ją, bo mimo, że listonosz zostawił im 2x awizo, oni przesyłki nie odebrali. Wysłałam ją ponownie, oczywiście listem poleconym i potwierdzeniem odbioru. Z tego co widzę dzięki opcji śledzenia przesyłek, to znów nie odebrali przesyłki i dostali awizo, przesyłka czeka na odbiór. Adres wpisałam dobry na 300% ( Grupa promocyjna ul:Kasztelańska 14/6 58-316 Wałbrzych ) Czy ktoś ma doświadczenie z tą właśnie firmą? Zadzwonię do tej pani jeszcze raz jutro/pojutrze i porozmawiam z nią. Cóż, jeśli okaże się, że nie otrzymam swoich pieniędzy, bo to zwykli oszuści, to będzie to kolejna nauczka od życia, ale może dowiem się od Was czegoś ciekawego :P Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wybrać się do nich osobiście. Jeśli chodzi o wypłatę wynagrodzenia to jest to baaardzo odwleczone w czasie. Osobiście odradzam pracę dla tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×