Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Evelinka888

Powiększanie ust kwasem hialuronowym w Katowicach

Polecane posty

Gość Evelinka888

Podzielcie się opinią i efektem :) Jak długo utrzymują się efekty? Czy warto się zdecydować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka_L
Ja robiłam nie w Katowicach, ale w Ustroniu w Centrum Medycyny Estetycznej Remedest. Jestem zadowolona, efekty się utrzymywały conajmniej pol roku. Ale slyszalalm od kolezanki, ze to jest roznie u jednego krocej u innego dluzej. Niestety nie jest to na stale. Ale usta sa piekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dodam wiele nowego. Warto i fajnie. trzeba zwrócić uwagę na to kto robi i czym. Ja miałam zrobione preparatem Saypha. Wyszło cudnie. nie mogłam uwierzyć ile to zmieniło w twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2019 o 13:19, anetpes napisał:

Hejka. Powiększałam usta w tej klinice:

https://klinikamagnuccy.pl/powiekszanie-modelowanie-ust/

Jestem bardzo zadowolona z efektu.Usta wyglądaja naturalnie oraz są pełne. Obawiałam się dwóch rzeczy Pierwszej, ze zabieg będzie mnie bolał ale nie bolał. Dostałam krem znieczulajacy, tak więc czułam jedynie delikatne szczypanie.No i  bałam się,ze preparat w ustach będzie wyczuwalny, jednak wchłonął się bardzo ładnie i usta wyglądaja naturalnie. Nie jest to wyczuwalne. 

Odradzam natomiast zapisywanie się do kosmetyczek.....Lepiej wybrać się do gabinetu, w którym będziesz miała kontakt z kimś z doświadczeniem. 

Wiesz może, czy maja preparaty Saypha? Nie mogę się dodzwonić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszę, zapytam. Zależy mi na kontynuacji Saypha po przeprowadzce. Z resztą chyba nie wolno mieszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaska z tego co wiem to mozna mieszać. 

23 godziny temu, kaskamoss napisał:

Napiszę, zapytam. Zależy mi na kontynuacji Saypha po przeprowadzce. Z resztą chyba nie wolno mieszać?

Ja przynajmniej mieszałam i nie było źle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Sama od jakiegoś czasu rozważam ten zabieg. Co prawda nie mam jakichś bardzo małych i wąskich ust, ale jednak chciałabym mieć większe. Może nie takie napompowane, jak niektóre celebrytki, ale dużo ładniejsze i chyba się zdecyduje. Rozważam wizytę w klinice Lenartowicz Clinic w Katowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×