Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem nie wiem nie wiem

Można wysłać mail'a z pytaniem czy aplikacja dotarła?

Polecane posty

Gość nie wiem nie wiem nie wiem

Coraz częściej w ofertach pracy natrafiam na różnorodne formularze aplikacyjne, za pomocą których trzeba wysyłać swoje dokumenty rekrutacyjne. Zastanawiam się, co się z tymi plikami dzieje, czy faktycznie je ktoś odbiera. Czy wypada więc (np. po kilku dniach od wysłania takiej aplikacji) wysłać maila na adres firmy (podany na ich stronie) z pytaniem, czy moja aplikacja w ogóle do nich dotarła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I myślisz, że Ci odpowiedzą ? W jakim Ty świecie żyjesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno dotarła, ale takich jak Ty są setki, dlatego nikt do Ciebie nie dzwoni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem nie wiem nie wiem
Pewnie macie rację, ale tak się nad tym zastanawiam... Czy jeśli wyślę maila z takim pytaniem, to wyjdę na kogoś komu zależy czy na wariatkę i desperatkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dużych firmach takie maile trafiają do działu HR. Jeśli firma ma klasę, to po zakończeniu rekrutacji wysyłają maile zwrotne do osób, które jej nie przeszły (bardzo zawsze lubiłam ten zwyczaj - miło wiedzieć, co się dzieje, czy mieć nadzieję, czy czekać...) Jak wyślesz mail na stronę firmy, może się spotkać również z brakiem odpowiedzi, bo niekoniecznie trafi do osób zajmujących się rekrutacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×