Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiwikiwikiwi

Jaki aspirator kupić?

Polecane posty

Dziewczyny, niedawno zostałam mamą :) Niestety maluszek się przeziębił i muszę kupić aspirator. Co polecacie? Macie jakieś sprawdzone marki? Na co zwracać uwagę? Czekam na wskazówki…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frida, a wczesnien nie czyscilas noska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuj broń boże żadnego aspiratora. One Nie wyciągają nawet połowy wydzieliny a im więcej się wyciągnie tym lepie. Kup w aptece albo końcówkę do odkurzacza (wyciąga najlepiej) albo gryszkę z wąskim czubkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używałam nose frida, ale chyba fajniejszy jest spółek, bo ma miękka końcówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko katarek - reszta to badziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katarek, reszta sie nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli dziecko skończyło miesiąc to wyłącznie katarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Końcówkę do odkurzacza? Nawet sobie nie wyobrażam, jak można coś takiego włożyć do nosa noworodkowi, ten kto to wymyślił powinien sam sobie zassać nos z odkurzaczem. Ja używam aspiratora unimer baby i sprawdza się świetnie, jest delikatny, nie podrażnia dziecka i nie trzeba w nim wymieniać filtrów. Jestem z niego bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wszystkie rady, na pewno z czegoś skorzystam, wkładania końcówki do odkurzacza do nosa sobie nie wyobrażam, ale unimer baby brzmi całkiem sensownie. A możecie polecić jakiś preparat do czyszczenia noska, który rozrzedzałby wydzielinę? Wtedy pewnie dużo łatwiej byłoby odciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze do odkurzacza, ssanie jest bardzo lagodne, wyprobowalam najpierw na sobie. W necie pelno jest artykulow pisanych przez mamy, czesc nawet z filmikami na youtube. Mam taki aspirator, nazywa sie KATAREK i zaluje ze dopiero teraz odkrylam. Przy starszym dziecku mialam Fride i to pomylka jest, non stop lapalam infekcje od dziecka (stan zapalny gardla, zapalenie krtani, zatok, anginy) bo ten filtr o kant d..y za przeproszeniem, to zaden filtr a tylko gabeczka. Poza tym pluca bola od ciagniecia a wydzielina czesto siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja psikam najpierw sprayem izotonicznym baby a potem zalaczam katarek i pieknie wszystko wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×