Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Za szybko dochodzi

Polecane posty

Gość gość

Mam partnera który dochodzi zanim ja się dobrze rozpalę? próbowaliśmy już wszystkich pozycji itd, po prostu ma za wrażliwego. Znacie jakieś " suplementy diety" które skutecznie wydłużą stosunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trening, trening i jeszcze raz trening... za pierwszym razem może dojść szybko, ale drugi i każdy kolejny raz trwa już znacznie dłużej. Alkohol też osłabia "wrażliwość", ale w niedużych dawkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak się składa że trening jest już dość długi i intensywny alkohol zdarza się sporadycznie ale nieznacznie wydłuża. Już był czas że stosunek się wydłużył że mi wystarczało ale znowu za szybko dochodzi. może stres i zmęczenie ma wpływ? Prezerwatywy wydłużające też nie pomagają Może jednak jest jakiś farmaceutyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podczas masturbacji mam odwrotnie,ze kazdy kolejny orgazm przychodzi szybciej niz poprzednio, wytrysk tez jest co raz wiekszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka 09854
musicie dw razy odbyc stosunek Za 2 razem zawsze mozna dłuzej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech założy na pałkę pierścień erekcyjny, to będzie mógł pompować po wytrysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro treningi nie pomagają, to czas aby facet udał się do lekarza. Przedwczesny wytrysk da się wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może niech Twój partner poczeka z wejściem, aż będziesz porządnie rozpalona? Od czego ma dłonie, usta i język???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×