Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

30 min drzemki 5 miesięcznej córki

Polecane posty

Gość gość

Moja córka bedzie miała 5 miesięcy pod koniec kwietnia, przez pierwsze 3,5 swojego zięcia spała Non stop, teraz spi raptem 30 min może 3 razy dziennie mój 3 letni syn spi dużej, w nocy tez spi coraz gorzej:( nie wiem sama czy to normalne czy może powinnam czegoś próbować. Macie jakies rady ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lulam a jak sie obudzi to dolulam zeby chociaz 2-3h snu tez w kwietn bedzie mial 5m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tez tyle spał odkąd skończył miesiąc i tak do 5miesiąca. Potem spał trochę wielej ale też niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najada sie? czym karmisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam to samo moj maluch od urodzenia spal dobrze w ciagu dnia, po 3pelne godziny ciagiem. A jak skonczyl 3i pol miesiace zaczelo sie zmieniac i teraz spi a raczej drzemie tylko 20-30min ze 3 razy w dzien.Teraz ma 4m i 1t.W nocy wstawal raz gora dwa razy a teraz nawet 6 razy.Jestem zalamana I tez nie wiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmie piersią chyba sie najda bo wazy 8kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takjedna
Zmniejsz ilosc drzemek. I nie sluchaj innych, ze za male dziecko. Ja 2 razy to przerabialam. Moje dzieci nie są książkowe i zawsze spaly inaczej niż w ksiazkach podaja, ze dziecko powinno. Synek sypial mi 3 razy po 20 miin. Myslalam, ze oszaleje. I postanowilam przestawić go z 3 na 2 drzemki. Trochę z dusza na ramieniu (mial wtedy ok 4 miesiące) ale byl to strzal w 10. Zaczal sypiać normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o ktorej wstaja? i o korej maja drzemki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takjedna
Urwalo moja wypowiedź: zaczal sypiać normalnie. Pieresza drzemka 1 godz, druga od 1,5 do 2 godz. Corka odkad skoczyla 10 miesięcy robi jedna drzemkę ok 2 godz (ale w nocy spi 12 z krotka przerwa na karmienie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj to samo, odkad skończył miesiąc sypia coraz mniej, mam wrazenie ze regeneruje sily w 15 min , noce przesypiał teraz tylko jesc i jesc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja spała po 15 minut a w nocy budziła sie co 1- 2 a dzień zaczynała o 4-5 koszmar. Noce zaczęła przesypiać jak przeszłam na mm. No i niestety dopiedro jak miła ponad roczek spała mi ponad godzinę. Teraz ma 21 miesięcy i [potrafi przespać 3 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja też robi sobie drzemki 3-4x po 30 min - zegarek w pupie, jak nie wyjdę na spacer. jak jest spacer to 2x30 i 2,5-3h. także spacer codziennie, bo bym nic w domu nie zrobiła. tydzień temu skończyła 6 mcy. od 3 tygodni przesypia mi noce od 20.30 do 5-6 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja tez tak spala - 3 razy po 30 min max. potem jak miala z 6 miesiecy tak regulowalam jej spanie zeby miala 2 drzemki, jedna ok 10.,30-11 a druga ok 16. a okolo roczku miala jjuz tylko 1 drzemke ok 1.5 h. Ale za to w nocy mi pieknie spala praktycznie od urodzenia a jak miala 3 miesiace to zaczela przesypiac cale noce od ok 20 do 8 rano (karmilam ja na spiaco zanim sama poszlam spac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 20 09
Problem w tym ,ze do 3.5m syn mial regularne drzemki dwie i zawsze o tej samej porze.Mielismy rytm dnia wyrobiony co do min. Kladl sie spac o 21.00 wstawal gora dwa razy w nocy i o 6.30-7.00 rano pobudka.Pierwszy spacer i sen od 8.30 do 9.00.Drugi spacer o 14.40 i spal z dobre dwie a nawet 3 godz.A teraz juz nawet nie ma zadnego rytmu, poprostu koszmar jakis ,przetrzymac sie nieda bo marudzi strasznie trze oczy,wiec idzie spac 15min w porywach do 30 i pobudka i to tylko na rekach bo jak odkladam to sie budzi w momencie jak wstaje z kanapy i tak wkolko.I w nocy tez tak ladnie spal a teraz ciagle sie budzi i do piersi 10min spi ale wstaje dosc czesto.Myslale,ze sie najada bo wyglada dobrze a nawet bardzo dobrze.Teraz juz wprowadzam pokarmy stale zaczelam od banana.Chcialam czekac z dokarmianiem do 5m ale zaczelam wczesniej 4m 1t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj ma pol roku i w ciagu dnia zalicza dwie drzemki po 30 min, w nocy spi od 20 do 6 rano, budzi sie na smoczka ze dwa razy, juz przywyklam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek śpi godzinę czasem pół a niekiedy wogóle przez cały dzień i jak czytam ze niektórym dzieci śpią dwa razy po 2 h to aż nie dowierzam . Kobieto każde dziecko jest inne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×