Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grzesiek Nowak Wwa

Wakacje i Smażalnia ryb w Pobierowie a może w Niechorzu?

Polecane posty

Gość Grzesiek Nowak Wwa

W czasie wakacji w sezonie 2013 szukałem dobrzej smażalni ryb w Pobierowie, pech chciał że nadziałem się z żoną parę razy i dałem sobie spokój. Pod kobiec urlopu trafiliśmy do Niechorza, zwiedziliśmy latarnię, park miniatur które jest świetnym miejscem, oceanarium (trochę małe te rybki) i muzeum morskie - pod tym względem było o wiele ciekawiej niż w Pobierowie! Ponad to postanowiliśmy dać szansę rybie ostatni raz, trafiliśmy do smażalni Kergulena, powiem szczerze że lepszej ryby nie jadłem w życiu, zwykły dorsz z masłem czosnkowym sprawił że do dzisiaj z utęsknieniem wspominam to miejsce, żona mnie prosi aby wspomniał o świetnej zupie rybnej, do mnie trochę za ostra, ale małżonka kupiła na wynos ;) Moja rada dla wszystkich jeśli decydujecie się gdzieś pojechać poczytajcie o danej miejscowości, o miejscach do odwiedzenia, nie dajcie się nabrać na ilość lokali bo nie zawsze to idzie z jakością. Gdy miałem 18 lat Pobierowo było idealne, teraz z biegiem lat wybrałbym Niechorze, nie tylo ze względu na jedzienie ale też na sposób wypoczynku jaki oferuje dana miejscowość. Czy ja się starzeje? Czy to normalne po 30 roku życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzo się co do tego że wybór po między Niechorzem a Pobierowem jest oczywisty i jako 35 latek z żoną i dzieckiem wybieram Niechorze. Co do smażalnii Kergulena to na pewno odwiedzę w tym roku skoro tak zachwalacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena29
Od siebie mogę polecić noclegi w Pobierowie, tam znalazłam klimatyczne domki 5 minut od morza :) http://www.przymorzu.pl/pobierowo I to za 30zł :) Pobierowo ogólnie bardzo fajna mieścina. Spokojna i da się odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuczka do orzechow
zrob sobie w miedzyzdrojach tam robia wszystkie gwiazdy filmu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk i Ania
Wakacje w Niechorzu są wakacjami dla rodziny! Są tam o wiele lepsze warunki dla rodzin z dziećmi biorąc pod uwagę infrastrukturę, baseny etc. Więcej atrakcji: Latarnia morska, park miniatur, oceanarium (chodz małe), my wypożyczamy rowery, bierzemy małego na nosidełko i jedziemy rowerami zwiedzać wybrzeże od Niechorza po Mrzeżyno świetną ścieżką rowerową. No i baseny na chłodniejsze dni np. ten w Sandrze lub o wiele przytulniejszy w Puchaczu :) Pobierowo zdecydowanie dla młodych. Wyżywienie w obu miejscowościach prawie takie samo, ALE trzeba przyznać że lepiej pod w tym względem wypada Niechorze, smażalnia ryb Kergulena ma najciekawszą ofertę prawdziwych ryb smażonych, jedzenie bezkonkurencyjne.... ,u Szkolnickiego w Niechorzu też mają pyszne lody, nowa knajpa na Widelcu w Niechorzu oferuje z kolei najlepszą pizze na cienkim cieście i serio dawno takiej dobrej nie jadłem, nie mówiąc to cenie do 15 do 21 zł za najdroższą. Ponad to w Pobierowie przed sezonem wszystko zamknięte w Niechorzu wszystko otwarte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk i Ania
Marlena29 - byliśmy w Pobierowie w tych domkach :) POLECAMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nie nie, my jesteśmy od lat wierni Rewalowi, super się zmienił przez ostatnie lata, a jeśli chodzi o ryby to kiedyś chodziliśmy do Na Skarpie, ale od 3 lat jesteśmy stałymi bywalcami w smażalni Kergulena w Niechorzu, świezutkie i smaczniutkie dania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem wybraliśmy niestety Pbierowo. Byliśmy 12-15 czerwca 2014r. I jak będąc nad morzem nie zjeść dobrej ryby... niestety wybraliśmy smażalnię ryb u ewy znajdującą się przy głónym deptakuw Pobierowie. Ja zamówiłam flondrę, mąż sandacza. Ryb nie dało się zjeść, w mojej w sumie trzeba było szukać ryby, ilość panierki była niesamowita. Wszystko bez smaku. Surówka przesłodzona. Za całą przyjemność, po której nie mogłam już patrzeć na żadną rybę, zapłaciliśmy jedyne 85zł! Zdecydowanie odradzam tą smażalnię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza Einschel
W Pobierowie polecam apartamenty Paula, nie pamiętam hasła jaka to ulica ale chyba grunwaldzka. Bardziej wysunięty ośrodek na wschód Pobierowa, ale wrażenia z pobytu bardzo dobre. Moja rodzina pochodzi z Niemiec i czuli się tam jak w domu. Byliśmy w tej smażalni Kergulen w Niechorzu i rybki smakowały, a nawet śledzik trafił się gratis na poczestunek. Dziękujemy za porady z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina55555
Jeśli chodzi o smażalnie ryb to ani w Pobierowie, ani w Rewalu, ani też w Pogorzelicy nie zjemy lepszej ryby niż w Niechorzu. Właściciele tej smażalni Kergulena prowadzą ją od 40 lat więc już trochę się znają na rybkach :) my też skosztowaliśmy przymaków tam polecanych i dalej głosimy dobrą nowinę :) także ekhem na rybę do Niechorza :) Co do gastronomii to dużo można się dopiedzieć od miejscowych, mu skożystaliśmy też z polecenia na blogu "Gastromonia blog" wpis o Gastronomii w Niechorzu i miejscowościach pobliskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie zachwycacie ta smazalnia w n8echorzu a ta kuuupaaa prawda! Obsluga arogancka, ryba za tlusta, nie świeża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam całym sercem w Pobierowie smażalnię u Joli. Ryba wyśmienita, flądra jakiej dawno nie jadłam, halibut i miętus wyjątkowe. Smażalnia nie jest na głównym deptaku, ale spora ilość klientów (stałych - podsłuchałam rozmowy) świadczy o wyjątkowości i dobrej jakości podawanych ryb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Niechorzu z całym przekonaniem mogę też polecić restauracje Puchacz. Świeże, domowe jedzenie i bezkonkurencyjna pizza. Do tego nie jest tak drogo jak mogło by się wydawać z zewnątrz, każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaMartaJ
My też zastanawialiśmy się gdzie warto zjeść w Rewalu lub choćby w okolicach np. Niechorzu. Udaliśmy się wiec do Niechorza, zimno, deszcz leje, przyjechaliśmy aż z Rewala do polecanej smażalni Kergulena i.... jesteśmy mile zaskoczeni. Mały wybór ryb przed sezonem, ale sandacz i dorsz który kupiliśmy w lokalu pierwsza klasa. Chyba najlepsza zupa rybna i przekąski jaką jedliśmy w życiu, ogólnie się zgadza więc mogę z czystym sercem polecić dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jezdzimy z Pobierowa do smażalni Kergulena w Niechorzu, najlepsza ryba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza smażalnia w Niechorzu ta Kergulena, my również polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz32323
w Pobierowie w ten weekend i pierwszy raz spotkałem tak wąską plażę nad Bałtykiem i tak mało miejsc do spacerowania; właściwie tam albo przedzierasz się przez tłum na grunwaldzkiej albo idziesz w las gdzie nic nie ma; w Dziwnowie jest chociaż ułożony chodnik wzdłuż plaży i fajnie się po zmroku spaceruje a w Pobierowie tylko chodnik od ul. Grunwaldzkiej przez mały las w stronę plaży i tyle więc albo plaża albo miasteczko gdzie tłumy ludzi. Poza tym znalazłem bdb rybkę sandacza "u Jacha". Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham ryby
Ja każdego lata odwiedzam smażalnię U Cywila - niesamowite miejsce, a wybór taki, że szczęka opada. Zupy, przystawki, dania główne, z wody, smażone w oleju, maśle, grillowane, pieczone - co tylko chcesz, a wszystko bez panierki. Moim zdaniem, najlepsza smażalnia ryb w Niechorzu. Ul. Mazowiecka 7a. I chyba najstarsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowituryści
Najstarsza jest smażalnia Kergulena bo istnieje od lat 70 , byliśmy u nich tej zimy bo o dziwo mają otwarte. Menu o wiele mniejsze niż te w sezonie, ale za to smak powala na kolana !! Mistrzostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio jadłem cudowne, świeże ryby w Tawernie Kapitańskiej w świetnym klimacie nad Odrą. Zobacz zdjęcia na stronie www.tawernakapitanska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kralo

Byliśmy w Niechorzu w Smażalni ryb Kergulena, pyszna rybka i tatar z łososia Polecamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×