Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama marcelinka

Mama na macierzyńskim zarabia przez internet :) Można? Można!

Polecane posty

Gość mama marcelinka

Witam :) W związku z tym, że obecnie jestem na macierzyńskim, postanowiłam poszukać dodatkowej pracy.. no i załapałam się, a wręcz wkręciłam się w 'zarabianie przez Internet'. I powiem szczerze, że przez ostatnie ok. 1.5 miesiąca udało mi się coś skubnąć, może to nie kokosy, ale zawsze na waciki ;-) Jeśli ktoś by był zainteresowany taką formą zarabiania to proszę o wiadomość priv. Praca oczywiście może dotyczyć każdego, nie tylko mamusiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama marcelinka
edit: może nie wiadomość na priv bo tu takich nie ma ;), a @ na adres: calineczkowy@gmail.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem też mamą na macierzyńskim i też sobie dorabiam, ale nie robię z tego tajemnicy. Dorabiam jako copywriter a zlecenia dostaję na tej stronce http://outwork.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już od jakiegoś czasu jestem użytkownikiem programu Qassa. W programie tym zbierasz punkty, które możesz zamienić później na pieniądze. Zbieraj punkty (tzw Qoins) za: - klikanie w e-maile (reklamy) - robienie zakupów na powiązanych stronach internetowych (dzięki temu dostajesz rabat bo część pieniędzy ci się zwraca, a sklepy te to m.in.: zalando, next, promod, c&a, media markt, empik, sony, plus, play i wiele innych) - granie w bingo i inne gry (w bingo wygrana to od 100 zł w górę) - i wiele więcej! Odwiedź stronę internetową i zarejestruj się, klikając ten link: https://www.qassa.pl/142625 Na początku myślałam, że to kolejne oszustwo, ale uzbierałam 50 zł i po tygodniu pieniążki były na moim koncie ;) dlatego serdecznie polecam ten portal, dziennie poświęcicie mu z 5 min a zawsze dodatkowe pieniążki wpadną do portfela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaMarcelina
Ja zainteresowałam się inwestowaniem przez internet i próbuję swoich sił:) Na razie obracam małymi pieniędzmi, które dostałam za samą rejestrację. Jak nabiorę trochę doświadczenia to być może zainwestuje trochę swoich środków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to nie oby reklamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×