Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

meble na wymiar

Polecane posty

Gość gość

Meble na wymiar dają bardzo wiele możliwości jeżeli idzie o aranżację. Wydaje mi się, że warto jest wybrać sprawdzonego producenta. Bo to jednak nie jest taka super prosta sprawa. Nam do kuchni i sypialni meble robiła firma www.LUVIOmeble.pl i nie mam zastrzeżeń. Wszystko do dnia dzisiejszego działa super. Myślę, że będziesz zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaø

Jesli mam byc szczery to lepiej szukac mniejszych, mniej znanych salonow meblowych, maja zdecydowanie lepsze oferty niz te popularne.. Ostatnio trafilem na dobra firme z meblami Siorek, mozna zamawiac meble na wymiar, narpawde polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie na temat takich mebli modułowych do kuchni? Chyba muszę się za czymś zacząć rozglądać bo cena jaką zawołał stolarz za zabudowę lekko powaliła mnie z nóg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej będzie skontaktować się z producentem - w tej sytuacji cena powinna być najkorzystniejsza. Meble takie powinny również spełniac dość wyśróbowane warunki.

Od siebie polecam kontakt z firmą Renggli. Firma ma spory wybór blatów laboratoryjnych:

https://renggli.pl/pl/oferta/blaty-laboratoryjne/zywica-epoksydowa

Jak równiez i innych mebli użytkowanych na co dzień w profesjonalnych laboratoriach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×