Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

33 tc ciąży jest już pewne że to będzie chłopak a dziś śniło mi się

Polecane posty

Gość gość

że dzidziuś się już urodził i że to była dziewczynka. Bez sensu, po co w ogóle takie sny i dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo widać podświadomość działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za problem z tym snem? Żałujesz, że chłopak czy co? Bo nie rozumiem twojego oburzenia. Ja nie znałam płci do porodu, nie chciałam znać i było mi totalnie obojętnie co będę miała. Nie miałam żadnych preferencji co do płci - gdyby ktoś dał mi wybór co chcę mieć rzuciłabym monetą. Całą ciążę śniła mi się dziewczynka. W 100% snów urodziłam córkę, a naprawdę syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się akurat córka nie śniła, ale mojej mamie tak; śniło jej się że rodzę córkę, znajomi i rodzina też mówili, że mają przeczucie, że to będzie dziewczynka, no ale wyszło że chłopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od samego poczatku mialam w sobie przekonanie ze urodze syna, przekonanie bylo tak silne ze nawet na porodowce bylam pewna przy USG, ze sie pomylili, ze to nie dziewczyna - i snila mi sie corka.. a moje przeczucie swoje hahah; oczywiscie urodzilam corke :) wiec nie wiem czy to taka "podswiadomosc" ze snami, u mnie miala byc corka, snila sie corka i urodzila sie corka.. a przeczycie wewnetrzne silne mialam zupelnie inne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja całe życie chciałam córcie nawet dla jaj robiłam wahadełka tzn mama i znajoma mi robiły-wychodził chłopak. od 6tc jakoś tak poczułam będzie syn potem mi się śniło że bawię się z taką 4ro letnią córeczką... poród i ciąże sobie wyśniłam :) przyśniło mi się że jestem w ciąży, a potem że poród wcale nie bolał wsiadłam do autobusu z brzuchem wysiadłam z wózkiem ha ha :D i tak ciąża się potwierdziła (nawet jeszcze nie wiedziałam że w ciąży jestem bo było przed spodziewaną) płeć we śnie w sumie pół na pół bo urodziłam z koleżanką w podobnym terminie ona ma córcie i ją po prostu kocham, jesteśmy sobie bliskie a jej córcia to dla mnie jak siostrzenica i poród... miałam cc ratującą więc 0 skurczów, bólów... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez sensu, po co w ogóle takie sny i dlaczego xxxxxx :O aż szkoda komentować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko bo chyba chciałaś mieć córeczkę co ? Pogodziłaś się juz z tym, że będzie synek, ale podświadomie wcale nie dlatego śnią Ci się takie sny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×