Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna mężatka 26

Wypadanie włosów

Polecane posty

Gość smutna mężatka 26

Juz brak mi sił... najgorsze ze mąz tez to widzi i juz zaczyna mi dogryzac,,,,Po urodzeniu 2 synka (2 lata temu) wypadaja caly czas i nie rosna nowe, Stosowalam witaminy, wax, seboradin, revitax, dermene, zioła do płukania itp któras ma sprawdzony sposób na odrost nowych włosów???? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła ta
endokrnolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mąż nie łysieje przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna mężatka 26
mąż jeszcze nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teranigma
polecam picie regularne herbaty pokrzywowej ok 3 miesiące i przerwa i miesiąc . maseczka z drożdży która wspomaga porost włosów i : większe pół kostki drożdży 2 łyżeczki olejku rycynowego( w aptece za ok 3 zł) i 2 łyżeczki odżywki . wymieszać dobrze i na mokre i dobrze wytarte włosy nałożyć maske zarówno na skalp jak i na całą długość włosa. wcierać i zostawić na 30-40 min, spłukać dokładnie 2 razy. Maseczka z nafty na porost , wypadanie i połysk: 3 łyżeczki rycyny( apteka ok 6-8 zł,polecam z czarnej rzodkwi , z olejkiem rycynowym wysusza odradzam) troche soku z cytryny ,3 łyżeczki odżywki a żółtka . wymieszać nałożyć na suche włosy i skalp wmasować. Na głowę nałuż reklamóweczkę i ręcznik by dać ciepło . spłucz 2 razy dokładnie. dla mnie to najlepszy sposób . Piję też siemię lniane rano i wieczorem, włosy rosną i są zdrowsze a co najważniejsze nie wypadają i pojawiają sie nowe, trzeba być ragularnym. ja z drożdży robię w sobotę a nafty na tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbadaj tarczyce. a maski z jajek sa bardzo skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mogą być hormony tarczycy. Idź do endokrynologa i do dermatologa. Hormony destrukcyjne tarczycy przyczyniają się do wypadania włosów. Zmień także dietę, wywal wszystkie cukry, ciastka, herbatę ciemną, słodycze i kawę. jedz dużo owoców:banany, kiwi, awokado,mandarynki, pij sok z cytryny, grejpfrutów, buraka, marchewki, jedz dziennie garść migdałów, orzechów nerkowca, jedz kaszę jaglaną, gryczaną, jedz mniej mięsa, a jeśli już to chude. Ogólnie zajadaj więcej owoców i warzyw, to nie zaszkodzi. Co do włosów - dermatolodzy stosują płyn do wcierania. Pomaga. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna mężatka 26
dziekuje lece do apteki. bede stosowac jeszcze te drozdze:) a witaminy jakie łykacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytałam, bo nam wszystkim w rodzinie wpadały włosy i nawet nasze psy domowe zaczęły łysieć w tym samym czasie i okazało się, ze psy zaraziły się dirofilarią. U nas oczywiście lekarze nic nie zdiagnozowali i żadne ich pseudo leczenie nie pomogło nam. Dopiero jak zaczęliśmy leczyć razem z psami dirofilarioze to włosy wszystkim domownikom przestały wypadać i odrosły nowe. Dlatego dobrze przyjrzyj się mężowi, czy przypadkiem czupryna mu się nie przerzedziła z lekka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teranigma
ja witamin nie łykam myślę że jest to zbędne aczkolwiek mogę się mylić. jeśli będziesz przestrzegać zasady żywieniowe + jakieś domowe maseczki myślę że da ci to jakieś efekty oczywiście nie od razu. Zbadaj się jeszce bo być moze tak jak dziewczyny pisały problem leży w chorobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz oczywiście odwiedzić lekarza tak jak wszyscy radzą, ale w między czasie spróbuj olejowania , na pewno przestaną ci wypadać, może nawet odrosną nowe.Mnie 8 miesięcy temu zaczęły bardzo wypadać, wypróbowałam wszystko i wszystkie metody nic nie pomagało, w końcu wyczytałam o stosowaniu olejków, ja używam olejku rycynowego czasami mieszam go z rzepakowym,ale wybór jest ogromny.Podgrzewam go, a potem wcieram w skórę głowy, następnie rozprowadzam na całe włosy, potem myję 2 razy.Robię to przed każdym myciem.Przestały całkowicie wypadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna mężatka 26
sądze ze to jeszcze od porodu, potem rok karmiłam piersia i mały mial kolki do 8 miesiaca dieta scisla, wiec moze to to... no nie mamy psa wiec napewno nie od tego. chociaz on tez moglby zaczac lysiec to by mu utarło troche nosa..... nie wiem co mam mu jeszcze mowic, potrafil mi nawet przy znajomych powiedziec kilka przykrych słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teranigma
a dokąd masz włosy? i wypadły ci tak ze masz prześwity skóry?? z natury masz gęste czy rzadkie włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teranigma
warto podkreślić że rycyna przyciemnia włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna mężatka 26
włosy mam do ramion, tak mam przeswity , zwłaszcza na czubku głowy. po bokach tez . a z natury włosy ma geste :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszędzie słyszałam ,że rycyna przyciemnia włosy i sądziłam,że tak się stanie u mnie,jednak -stosuję ją od września 2013r. 3 razy tygodniu- włosy nie przyciemniały, jedyna zmiana to taka ,że pięknie błyszczą myślałam ,że to od światła, ale w pracy w domu wszędzie każdy zauważył,że są lśniące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutna mężatko, nie musisz mieć psa. Wystarczy jak cię zarażony komar urąbie i już się zrażasz pasożytem. Jak ci nie pomogą witaminki, smarowidła i inne cuda, to szukaj choroby u siebie, bo to nie są żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, na czubku głowy i po bokach mieliśmy wszyscy mocne przerzedzenia, a skora na czubku głowy była jakby ciemniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak ci nie pomogą witaminki, smarowidła i inne cuda, to szukaj choroby u siebie, bo to nie są żarty." prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teranigma
mi przyciemniły , co mi się nie podoba bo podobają mi się jaśniejsze włosy ale lubie ten olejek . Rycyna działa na brwi i rzęsy. Po miesiącu miałam ciemne i bujne rzęsy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam ogromny problem z wypadaniem włosów... znalazłam tego bloga: 

wlosomaniaczkapl.wordpress.com 

znalazłam tam specyfik do włosów dzięki któremu moje włosy całkowicie ożyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×