Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrycja P

Urlop Wychowawczy

Polecane posty

Gość Patrycja P

Witam wszystkich, którzy orientują się w sprawie urlopów... Otóż chciałam zapytać czy należy mi się Urlop Wychowawczy? od 5 października zostałam zatrudniona do końca grudnia roku 2014. Zaszłam w ciąże po dwóch miesiącach i poszłam na zwolnienie lekarskie ponieważ z zawodu jestem fizjoterapeutką i nie mogłam pracować dalej przy ciąży zagrożonej. Urodziłam córkę 19 lipca i wzięłam roczny macierzyński. Nie będe miała przy kim zostawić córki w lipcu ;/ Czy po dwóch miesiącach przepracowanych nalezy mi sie wogole jakis wychowawczy? Wcześniej miałam staż ale 3 lata przed tą pracą więc nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Proszę o odpowiedz zorientowanych w tej sprawie. Będe bardzo wdzięczna! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz wziąć urlop wychowawczy ale tylko wtedy, kiedy jesteś zatrudniona na umowę o pracę. Przykładowo: jeśli w lipcu zdecydujesz się na urlop wychowawczy będzie on obowiązywał do czasu trwania umowy o pracę, czyli do grudnia 2014 w Twoim przypadku. Ale sprawdź to jeszcze. Możesz zadzwonić na Zieloną Linię PUP ( 19-524), tam powinni udzielić Ci dokładnych informacji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym pomóc...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja P
Dziękuję! Martwi mnie tylko że nie należy mi się urlop przez to że pracowalam u tego faceta tylko 2 miesiace ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×