Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicja1000000

Chcę rozdać ulotki dot. korepetycji, których udzielam przed szkołą czy to legaln

Polecane posty

Gość Alicja1000000

Hej! Jak w temacie... . Chciałabym się Was poradzić w sprawie rozdawania ulotek. Udzielam korepetycji, jednak korepetycji udzielam tylko 3 razy w tygodniu. Chciałabym mieć więcej uczniów. Sprawia mi to wiele frajdy, daje wiele satysfakcji i widzę, że jestem w tym dobra. Nie chcę tutaj pokazać swoją nieskromność, po prostu czuję, że nadaję się do roli nauczyciela. Chciałabym m.in. przed szkołą przed zajęciami i po zajęciach rozdać dzieciakom ulotki z informacją o korkach. Podobno rozdawanie ulotek może być nielegalne, w przypadku kiedy reklamujemy własny interes. Jednak mimo to chciałabym Was zapytać czy to jest prawda oraz co myślicie o pomyśle ulotek? Oczywiście mam ogłoszenie w internecie, na każdym portalu, ale to nie zdaje egzaminu. Za duża konkurencja. Rozwieszanie w szkole ulotek jest też kiepskie, bo "szkoły" zrywają takie ogłoszenia, a też żadne dzieciaki nie patrzą na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnas odprowadzac podatek od dochodu. Wtedy mozesz sie reklamowac jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak udzielalam korepetycji to wieszalam ogloszenia (z odrywanym numerem telefonu) w okolicach szkol (oczywiscie nie na ogrodzeniu, przystankach). nigdy nie mialam z tego tytulu zadnych problemow. mialam bardziej nadzieje, ze to rodzice je zauwaza i zglosza swoje dzieci -dzieciaki raczej nie szukaja dodatkowych korepetycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nad goście
reklamowac sie można jak się chce - ulotki, ogłoszenia, cokolwiek... ale od uzyskanego dochodu trzeba odprowadzic podatek - teraz sie z a to skarbówka bierze a po numerze telefonu łatwo trafić do nieuczciwej osoby, która nie odprowadza podatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×