Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lffiydfr

żyję tylko z rozpędu

Polecane posty

Gość lffiydfr

Zgubiłam gdzieś chęć życia i robienia czegokolwiek. Czuję się jak kura domowa, najchętniej bym się nie ruszała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lffiydfr
Nawet pogadać nie mam z kim. Moi bliscy - w robocie, zabiegani, koleżanki też. Samotność mnie dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lffiydfr
Czasem sobie wyobrażam swój pogrzeb, że mnie nie ma. Chore to, bo mam dwójkę maleńkich dzieci, ale coraz mniej mnie cieszą, żałuję, że nie mają lepszej matki. Cieszę się, że są, ale nie wiem czy gdybym zniknęla z ich świata nie zrobiłabym im przysługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lffiydfr
Widzę, że nie uzyskam tu pomocy. Cóż... bywa. Dzięki za nic. Proszę juz nie odpisywac. Wychodze z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnaś wyjść do ludzi iść do pracy a dzieci oddać do przedszkola to Ci się poprawi, zaczęłabym od fryzjera i wyjścia do kina nawet samej. pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba naprawde Ci zle skoro myslisz ze ktos odpisze w przeciagu kilku minut, mowisz ze znajomi w pracy,to dlaczego ty do niej nie pojdziesz,dzieci do przedszkola, do szkoly, a wtedy kazdy za kazdym teskni.Jezeli zgubilas chec zycia to musi byc ku temu powod, moze to twoj maz, nie wiem, nie wnikam,ale pomysl o dzieciach bo nie wydaje mi sie zeby bylo im dobrze dorastajac nez najwazniejszej osoby w zyciu. Ja tez nie mam z kim pogadac i zyje, moja byla odeszla z innym, zabrala dzieci i sie skonczylo. Ale wiem ze jest dla kogo zyc. I mimo tego ze jestem facetem to jak mozna powiedziec ze wlasne dzieci coraz mniej cie ciesza tym bardziej ze jestes ich matka. LEG 78. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kolezanka powyzej napisal,ze moze dobrze ci zrobi wyjscie-zaczynajac od kobiecych ulubionych spraw czyli fryzjer :) a potem do ludzi. Maly wybad,restauracja, czy cos :) zycie na dolach sie nie konczy:) Pzdr. Leg78.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×