Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wstydliwy problem?

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam wstydliwy problem, ale stwierdziłam ze muszę spróbować zaleść na niego odpowiedź, lub choć troszkę go wyjaśnić. od jakiegoś pół roku regularnie współżyje seksualnie a mój wstydliwy problem to to ze od jakiś 2-3 miesięcy po każdym stosunku ( jak i już w jego trakcie) pojawiają mi się dziwne problemy z nagromadzeniem powietrza w organizmie. na początku sporadycznie raz kiedyś teraz coraz częściej. Te "zapowietrzenia i pierdnięcia" pochwowe mnie nie dziwią- wiem ze wiele kobiet tak ma i to normalne, ale ostatnio pojawiły się te problemy dwustronnie. za każdym razem, gdy parter bardziej naciska mnie wewnętrznie na ściankę od strony o***tu ( głownie w pozycjach od tyłu- co pewnie wynika stąd, że jestem osoba szczupłą) pojawia się problem z powietrzem bo to nie są zwykle "bączki" może to wszystko brzmi śmiesznie - ale ja przez to zaczynam mieć obiekcje przed stosunkiem - jak tak dalej pójdzie będę robić wszystko żeby do niego nie dochodziło.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sex w innej pozycji, i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak mam,ale co zrobić natura,mąż juz niereaguje ja też nie,przyzwyczaj się i tyle,bo co chcesz zrobić?d**e zaszyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodatkowo utrzymuje się to czasami nawet do 2-3 dni jeszcze po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no d**y nie zaszyje ;P ale dobrze słyszeć ze nie jestem sama, więc twierdzicie ze to zwykłe problemy naturalne i nie mam się czym martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja twierdzę, że to natura i tyle,nie skupiaj się na tym a na udanym sexie a to zbagatelizuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ustaw na innej wysokosci pupe jesli chcesz dalej od tylu oraz inne pozycje ktore nie beda 'otwieraly' pochwy (przez co potem gromadzi sie powietrze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unikaj mięsa lub rzadziej spożywaj, stosuj dietę surową owocowo-warzywną i przed seksem lewatywę z kawy, lub espumisan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×