Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

widzenia z dzieckiem

Polecane posty

Gość gość

moja eks złożyła wniosek o uregulowanie widzeń z córką. Pracuje w delegacjach, nieregularnie bywam w domu. Czasami jest tak,że zjeżdżam do domu co tydz, czasami co dwa, bywa też, że jestem w domu dopiero po trzech tyg. Staram się córkę zabierać za każdym razem jak jestem w domu, ale mojej eks to nie pasuje... Czy sąd może nakazać mi np co dwa tyg widywać się z córką, pomimo systemu pracy? Chciałbym ją zabierać jak najczęściej, ale nie mogę z tego tyt zrezygnować z pracy, bo po związku z esk mam duużo zobowiązań finansowych i muszę wszystko pospłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak wam to nie warto dać palec bo weźmiecie cała rękę, widzisz ja przy rozwodzie nie ustalałam widzeń córki z tatą (bo pracuje za granicą i ciężko określić kiedy szanowny tatuś przyjedzie) i jak na tym wyszłam nie za dobrze bo eks robi co chce. zabiera ja ze szkoły nie mówiąc mi o tym (ja czekam jak idiotka aż dziecko przyjdzie ze szkoły), nie mówi o której odwiezie dziecko, umawia się z córką ja o niczym nigdy nie wiem (pięć minut przed wyjściem córy). Dałam palec i zabrał cała rekę-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci to zawsze z nimi problemy sie porobia :) www.youtube.com/watch?v=G4uoOwny5Uo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi mi o to, że sąd może nakazać mi widywać się z dzieckiem np. w pierwszy i trzeci weekend miesiąca a ja w tym czasie będę w pracy i ona będzie miała podstawę, żeby kolejną kasę ze mnie ściągnąć... Chciałbym zabierać córkę jak najczęściej, nigdy nie robiłem nic nie po myśli eks, zawsze dzwoniłem i się pytałem, czy mogę zabrać córkę bo np jutro będę w domu.. Najlepiej to zaraz zbluzgać, oceniać. tatuś zawsze musi być beee a mamusia ajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzenia to k...a są w więzieniu . ja zawsze prostuję moją byłą egoistyczną burą sucz.. ty też zacznij myśleć o spotkaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×