Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamma dwójki11

Większe mieszkanie w bloku czy domek na wsi???

Polecane posty

Gość Mamma dwójki11

Witam usmiech.gif chciałabym posłuchać Waszych opini i się troszke poradzić oczko.gif .... jestem mama dwójki dzieci....młodsze 4 latka a starszy 7.....za lat 2-3 chciałabym jeszcze powiększyć naszą rodzine...i tu jest problem...nasze mieszkanie w bloku....ma 50 m....dwa pokoje...zaczynamy powli myśleć z mężem co bardziej nas zadwoli, czy większe mieszskanie w bloku czy może mały domek na wsi który s łużył by nam nie jako nasze siedlisko tylko jako coś w rodzaju rekreacji? mamy działke na wsi lecz jest to daleko ponad 60 km za naszym miejscem obecnego zamieszkania, tak sie zastanawiam, czy warto zmieniac mieszkanie w bloku na wieksze czy lepie zainwestowac w domek, pragnę by nasza rodzina była modelem 3+2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiscie wolalabym domek. Pytanie tez jak duze jest miasto. Jak duze osiedle. Moze byc tak jak u mnie. Mieszkam w miescie ale w tak spokojnej dzielnicy domkow jednorodzinnych ( stare juz domki plus nowe) niz moja rodzinka w malutkiej wsi ale przy *****iwej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
tylko domek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sa jakies wielkie mieszkania w blokach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mlodzi ludzie to mieszkanie na wies to raczej polecam starszym co lubia nudne posiadowki w domu i ogrodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×