Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

260 zł

Polecane posty

Gość gość

tyle wydałam dzisiaj,a kupiłam; 2 kg mielonego,20dk szynki,10 parowek,jajka,parę jabłek,6 bananów,pieczarki,marchewkę,mleko i 7 bułek nowa butelkę do małego,rajstopki,smoczek,6pak chusteczek Pampers bo u nas promocja,starszemu 9 szt slipków nowy dzbanek na herbatę i 6 szklanek w sumie nic nie kupiłam a tyle pieniędzy szoooook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staram sie teraz wydawac 180 zl na tydzien, ale masakra, gdy sie ma dziecko to jak studnia bez dna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wydałam ponad 100 zł na samą spożywke, normalne codziennie zakupy, warzywa, owoce, chleb, nabiał, trochę wedliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkatiematu
to już nawet o dzieci nie chodzi,a mam dwoję,raczej o to że wszystko kurde takie drogie,niby człowiek ma te pieniądze mąż pracuję ja jestem na macierzyńskim,dodatkowo alimenty a i tak te pieniądze się bardzo szybko kończą,takie państwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też kasa szła jak woda, więc zaczęłam robić zakupy przez internet i odbieram w sklepie. Raz w tygodniu. Jak kupowałam tak po trochu, a to szyneczka, a to serek, a to cośtam, to raz że w osiedlowych można pójść z torbami, taka marża, a dwa że wyrzucałam połowę, bo zawsze czegoś za dużo było i bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
butelka do małego :D Ślązaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ostatnio robię zakupy spożywcze na cały tydzień. Łącznie z obiadami (od poniedziałku do niedzieli) wydałam 120 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
120 zł za zakupy spożywcze ns cały tydzień? Chyba kurcze, ze dla jednej osoby. Ja właśnie wróciłam ze sklepu i kupiłam Makaron lubella spaghetti 3,90 zl Śmietana 2,80 zl 2x jogurt. gratka 1,18 zl Weka 2,50 zl Banany 4,28 zl Maslo 4,20 zl 2x fix sos do spsghetti 3,78 zl Dwie gruszki 3,33 zl Ser żółty 29 dag 7,11 zl 18 dag wędliny 6,28 zl Co daje razem 39,36 zł Jest nas czwórka. Na ile starczą te zakupy heh Bo jogurtów juz nie ma, wędliny tez nie. Poszlo wieksze pol paczki makaronu, oba sosy. Pol kostki sera. Gruszek nie ma. Weki pare kromek zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialo byc ze wlasnie wrocilam ze sklepu ale bylam tylko po chleb i wedline. Zskupy powyzej wczoraj robilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większe pół ... yyyyy... ile to?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czytam takie tematy, to nie mogę się nadziwić. za dużo fixów mixów kupujecie, byle pierdoła i już kaska leci i to niemała. jak dobrze, że mam kapkę wyobraźni, bo też bym wywalała 100 zł za 3 plastry szyneczki i bochenek chleba. beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No masakra ja rano kupiłam: - mascarpone 11zł - ocet balsamiczny 9 zł - 40dg wołowiny 23 zł - miód 12 zł -ryż 6zł - kasza gryczana 4,5 zł -mleko 3zł - chleb 2,8zł -pomidory koktajlowe 4,6 - koper włoski 2,8 - krakowska 1 kg 36 -ser 1 kg 29 zł - makaron 3,9 zł A gdzie reszta olej mi się kończy,cukier,jogurty.Porażka w Polsce jedzenie jest kosmicznie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilogram sera i kilogram kiełbasy?? A po co ci aż tyle? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o wy rozpustne.j kupilam swiniaka sto kilo za piec zl kilo.na dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fixy dziecku dajesz?? Nie możesz sama ugotować sosu do spaghetti? Taniej i 100 razy smaczniej i duuuużo zdrowiej. Ja żadnych gotowców nie używam oprócz ryżu i kaszy w woreczkach, bo mi się mieszać nie chce. I nie jestem żadną nawiedzoną ekolożką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam mielone schab kosci kaszanke kielbase.tylko wam sie robic nie chce co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sos do spagetti jest w cenie fixow.koncentrat zlotowke przyprawy typu oregano rozmarym bazylia czosnek cebula.za wychodzi tyle co fix knorra za 2zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na dwie dorosłe osoby wydaję ok 200 zł/tyg. Nie kupuję gotowców, żadnych miksów ani sosów w torebkach. Nigdy nie kupuję części kurczaka np. uda czy filet, osobno. Kupuję całego kurczaka i go rozbieram i mrożę. Nie kupuję też mielonego mięsa. Sama mielę. Zawsze mam w domu świeże warzywa i owoce. Nie wydaje mi się żebym była szczególnie oszczędna. Ale faktem jest że jedzenie jest w Polsce drogie. Po prostu trzeba planować zakupy. I planować je z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuje kg bo mi sie nie chce do sklepu latac po kilka plastrów,a kilo sera i krakjowskiej idzie u mnie w tydzień,tyle moje chłopaki tego jedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spagetti możesz zrobić z puszki pomidorów i odrobiny koncentratu. Może nie wyjdzie taniej, ale na pewno smaczniej i zdrowiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od tego fixu do spaghetti Moje dzieci sa duze (8 i 5 lat) wiec nie umra od tego. Przewaznie robie z pomidorow z puszki plus troche przecieru, cebulka, czosnek, ziola i przyprawy i na pewno to taniej niz fix nie wychodzi. Wczoraj sie troche źle czułam więc poszłam na łatwizne. Ktos napisal, ze koncentrat pomo kosztuje złotówke, chyba ten mini słoiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przecier starczy na kilka potraw,wiec wychodzi tyle co fix,puszka pomidorów+troche koncentratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam rano w biedronce,w sumei nic nie kupilam, mielone bo w promocji, bulki, jablka, banany, 2 puszki dla psa, serki, zel pod prysznic, piers z kurczaka, ryz,wedline i wydalam 70zl do tego wit c i wit d w aptece dla synka i lącznie 100zl poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sloik przecieru starcza na jedna zupe pomidorowa. Zupe gotuje w wiekszym garnku na dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od zakupów za 120 zł. To zakupy dla trzech dorosłych osób, w tym dwóch facetów. Obiady gotuje praktycznie codziennie, rzadko na dwa dni. Nie używam gotowców, to mi zawsze śmierdzi chemia. W tych 120 zł zmieściły się zakupy na 5 obiadów dla trzech osób, kilka jogurtów naturalnych, maslanek i kefirów, owoce i warzywa. Nie kupowałam teraz ryżu, makaronu ani kaszy bo miałam zapasy. W tych 120 zł było niewiele wędliny i sera żółtego bo to kupuje na bierzaco, tak samo jak chleb, na co idzie max 50 zł na tydzień, a najczęściej wystarczy mi 25-30 zł na to bo dużo wędliny u mnie nie idzie. W tych 120 zł nie było też napoi, soków i wody bo mam zapasy. Kiedyś robiłam zakupy dwa razy w tygodniu bez listy i to był mój błąd bo wydawalam dwa razy tyle. Teraz robię zakupy raz w tygodniu i dokładnie trzymam się listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj kupilam swteerek za 28 zl, ziemniaki, zgrzewke wody, 4 jogurty, chleb, wedline, mleko ;) wydalam w sumie 50 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest porażka z cenami jedzenia :( byłam dziś rano na zakupach na DZIŚ! dla dzieci litr mleka 2,45zł, 2 jogurty 2,4zł, 2 banany i dwa jabłka wyszło 4zł więc to już daje 8,85zł a gdzie płatki? gdzie obiad? dla siebie i męża mix sałat z przeceny 2,99zł oraz 20dag szynkowej 3,15zł i chleb 2,80zł więc... prawie 9zł bez obiadu, a przecież trzeba też coś pić, jakaś kawa, herbata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doremilka
Ja wczoraj wydalam 130zl. Sama nie wiem skad ta kwota? Kupilam jablka 2.5 kg, 2kg gruszek, 2makarony nudle, sos sojowy, 3puszki pomidorow, woka-byly w promocji po 15zl :) sos sojowy, mleczko kokosowe, jogurt naturalny,ketchup, musztarde, majonez, imbir i ogorka zielonego i 2wody mineralne, jajka, wedzonego dorsza i mozarelle. I to chyba wszystko. W sumie sporo produktow ale to wszystko tzw dodatki. Mieso, swieza rybe, pomidory kupilam dzis i znow prawie 100zl polecialo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to chyba zalezy akurat od sytuacji :) www.youtube.com/watch?v=dwA2eq3m_c0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w lidlu zostawilam 80 zl to chyba nie jest zly wynik, we wt mysle kolejne zakupy dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×