Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W dzisiejszych czasach strach się przynzać

Polecane posty

Gość gość

że dla mnie atrakcyjna kobieta to taka nieco "przy kości" nawet żona mi w to nie wierzy i się odchudza maniakalnie. Powiedzieć to w realu to zwyzywają cię od fanów mamusiek itd. a tu to jedynie nick "gość" oberwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrzydkaOna
ee nie koniecznie, z "wielbiciela mamusiek" pod warunkiem ze panna nie wazy 150kg, to jestes normalny:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy promocji tej obrzydliwej chudości ( nie chce nikogo obrażać) to taka krągła oczywiście bez przesady to feee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydka Ona, a ty ile ważysz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrzydkaOna
Wisz, też mi się nie bardzo podoba, jak panna jest bardzo chuda, Ja ważyłam 45kg, przy 168cm. Masakra. Kilka lat walczyłam, by przytyć. Nie jestem gruba, ale chuda jak szkielet tez nie. Mysle ze wazne , by sie dobrze czuć we własnym ciele, a i "adoratorzy" się znajdą:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
168cm waga 45...jestem w szoku 169...waga 65 chyba o takiej tutaj mowa :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrzydkaOna
No teraz mam jakies60 kg. Dużo lepsiej niżeli kiedys, ale naprawde dobrze się czułam, jak mialam 70:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zodiakalnawaga
Biedne,smutne i głodne są dziewczyny-wieszaki(to jeszcze preferowany typ modelki).Ten tręd kończy się powoli.Pozostawił jednak mnóstwo frustratek,anorektyczek i wiecznie niezadowolonych z siebie nastolatek. Nie zachęcam dociągłego objadania się ale do dbałości o siebie,do akceptacji swoich KILKU kilogramów nadwagi. Ja jeszcze 2 lata wstecz ważyłam 44kg przy wzroście 157cm.Wyglądałam fatalnie.Dzisiaj ważę 55kg i podobam się sobie. Dobrze byłoby żeby na tym forum wypowiedzieli się ci, którzy uważają,że lekko puszyści są piękni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zodiakalnawaga
Biedne,smutne i głodne są dziewczyny-wieszaki(to jeszcze preferowany typ modelki).Ten tręd kończy się powoli.Pozostawił jednak mnóstwo frustratek,anorektyczek i wiecznie niezadowolonych z siebie nastolatek. Nie zachęcam dociągłego objadania się ale do dbałości o siebie,do akceptacji swoich KILKU kilogramów nadwagi. Ja jeszcze 2 lata wstecz ważyłam 44kg przy wzroście 157cm.Wyglądałam fatalnie.Dzisiaj ważę 55kg i podobam się sobie. Dobrze byłoby żeby na tym forum wypowiedzieli się ci, którzy uważają,że lekko puszyści są piękni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zodiakalnawaga
przepraszam-oczywiscie trend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×