Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wykorzystywana

Kobiety ktore dokonały aborcji Warszawa

Polecane posty

Gość wykorzystywana

tylko zabiegowo!potrzebuje pomocy, prosze o kontakt mailowy bo nie mam zamiaru wchodzic tu na strone i czytać setek pouczających kazań od osób ktore nie maja pojecia o mojej sytuacji zyciowej. Prosze o kontakt tylko te kobiety ktore poddały się zabiegowi, dyskretnie i bezpiecznie : madame_j@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zabijaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko to największy skarb. Poroniłam, to jest dla mnie tragedia. Pragnę być szcześliwą matką. Doceń dar Boga jakim jest dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko to największy skarb. Poroniłam, to jest dla mnie tragedia. Pragnę być szcześliwą matką. Doceń dar Boga jakim jest dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Wy docencie, ze Bog podobno kazdemu dal rozum, sumienie i wolna wole. Dziewczyna zrobi, co uzna za stosowne i nic wam do tego. Autorko, niestety nie pomoge, bo w tej akurat kwestii brak mi doswiadczenia. Jezeli masz zaufanego ginekologa to zapytaj o rade. Oni przewaznie wiedza, kto sie tym w danym miescie zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę Ci Autorko nic doradzać,namawiać czy przekonywać, ale czy naprawdę sądzisz że ten zabieg (zabójstwo człowieka-nazwijmy to po imieniu) rozwiąże Twoje problemy i poprawi Twoja (wierzę że trudną) sytuację życiową? Naprawdę tak myślisz ? Zastanów się nad tym dobrze,bo to jest krok nieodwołalny,a innych rozwiązan jest z pewnością wiele,tylko trzeba trochę na spokojnie pomyśleć. Aborcja nie jest czarodziejską różdżką rozwiązującą problemy.Raczej może stać się kolejnym problemem ktory będzie prześladował Cię przez lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkapostu
mojej sytuacji zyciowej już nic nie poprawi, ale moge oszczedzic temu dziecku biedy i matki inwalidki , mam już jedno dzieckoi, mąż odszedł do innej kobiety, nie pracuje bo jestem niepełnosprawna, nie mam wokół siebie bliskich. nie chce opisywac tutaj wszystkiego ale naprawde nie jestem w stanie urodzić tego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to urodzisz i oddasz do "okna życia". Gwarantuje ci że jest multum osób które go z chęcią adoptują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie mozesz urodzic i oddac do adopcji? Nawet ze wskazaniem, zeby dziecko szybko trafiło do rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bede sie za ciebie modlila :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkapostu
po prostu patrze na to z czym codziennie muszę się mierzyć, ciąża jest dla mnie ogromnym obciążeniem, mam 3 letnią córeczkę która cały czas potrzebuje mojej uwagi i sił i odzywa sie we mnie zwyczajny ludzki strach. wiem jedno, nie mogę wychować tego dziecka, aborcja to jedna z dwóch opcji ktore biore pod uwagę, chociaz im dluzej czytam historie rodzin ktore nie moge miec dzieci....pomogłabym spełnic im marzenie, może beda miec lepsze zycie ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha, okno zycia, adopcja! Boze, jak ja nienawidze hipokryzji! Dopiero niedawno na tym samym kafe byl temat od adopcji i biedna kobiete zakrzyczeli, ze jak chce wychowywac patologie, to jej sprawa, bo te dzieci z domow dziecka to nie wiadomo co, a moze rodzice pija albo kradna i nic dobrego z tego nie wyrosnie. Ale jak ktos wspomni o aborcji o od razy krzyk, zeby oddac do adopcji. Tak z tego wynika, ze dziecko nienarodzone to aniolek, ale juz to samo dziecko wypchniete z macicy to diabel wcielony. Sami za siebie sie pomodlcie, bo na wszystko inne juz za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzyyxz
dlatego jestem za tym aby kobiety w polsce mialy prawo do aborcji i tak teraz na mnie naskaczcie, ale gdybyśmy je miały kobieta mogłaby zrobić to w odpowiednich warunkach, odpowiednio do tego przygotowana . a tak?biedna musi dowiadywać sie z internetu o aborcyjnym podziemiu, gdzie wpakują w nią durne tabletki, albo szukac tygodniami lekarza co tylko działa na niekorzyść bo każdy tydzien się liczy. zmniejszyłaby się liczba dzieci bezdomnych,rodzin patologicznych itd. szczerze ci współczuje sytuacji, mam szczęśliwą rodzinę ale gdybym była na twoim miejscu myślałabym o tym samym. życzę ci abyś kiedyś poznała mężczyznę -nie dupka, z którym ponownie będziesz mogła zajść w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, ze wiele rodzin za dziecko daloby sie pokroic i zdanie kafeterianek nie ma nic do tego. Wystarczy wejsc na forum adopcjazewskazaniem by zobaczyc jak szybkie sa reakcje rodzin na ogloszenia "oddam dziecko". Mam kolezanke, ktora adoptowala corke wlasnie "ze wskazania", tam jest normalna wojna o to kto szybciej, kto lepsze warunki zapewni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisz cytotec w google pierwsza strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkapostu
Gdybym miała to zrobić to nie wiem czy tabletki będą dobrym rozwiązaniem dla mnie, one wywołują skurcze i krwawienie a ja jestem osobą na wózku i wolałabym zrobić to pod fachowa opieką. Jestem ograniczona ruchowo, a co jeśli dostane silnego ataku lub coś pójdzie nie tak???Nie mam zaufanej osoby która mogłaby mi towarzyszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest zdanie nie tylko kafeterianek. Juz nie pamietam, czy to bylo w Uwadze, czy w Sprawie dla Reportera, ale wlasnie ludzie protestowali przed kamerami, bo na jednym z osiedli miasto przeznaczylo kilka mieszkan na rodzinny dom dziecka. Te mieszkania mialy byc polaczone w jedno i przeznaczone dla malzenstwa, ktore prowadzilo dom dla 10 dzieci. Jak ci ludzie wrzeszczeli, ze nie po to kredyty hipoteczne splacaja, zeby im teraz patologie za sasiadow sprowadzac. Dziennikarz probowal ich przekrzyczec, ze to przeciez nie zadna patologia tylko dzieci, najmlodsze mialo chyba 16 miesiecy, ale zaraz uslyszal, ze wszyscy wiedza, co za dzieci do domow dziecka trafiaja i oni swoich pociech nie beda narazac na takie podejrzane kontakty. Az zal bylo patrzec na te wykrzywione nienawiscia twarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba nie bardzo wiesz co piszesz. Zupelnie czym innym jest rodzina zastepcza zajmujaca sie przypadkowo przydzielonymi im dziecmi w roznym wieku a czym innym adopcja ze wskazaniem. To drugie polega na sadowym przekazaniu praw rodzicielskich, z reguly dot. nowo narodzonego dziecka, dokumenty sporzadzane sa jeszcze przed porodem. x Poza tym patologia to najczesciej jest wlasnie w rodzinach, do ktorych opieka spoleczna na nieszczescie dzieci nie zdarzyla zajrzec. I nijak ma sie to wszystko do adopcji ze wskazaniem. Jak sie rodzina stara o adopcje to nie ma zadnego tworzenia osrodkow, jest normalna adopcja i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotki dajcie komuś żyć w sensie postępować jak chce nie jestem za aborcja powinno się rodzic ale czasem trzeba postąpić inaczej i ja to rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dubicka ginekolog Warszawa tarchomin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę temat. Proszę o kontakt na maila edyta99@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie może być farmakologia ? womenhelp org lub womenonweb org ? a także wsparcie na maszwybor net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zażądaj od tych idiotek co karzą ci rodzić oświadczenia przy notariuszu, że będą utrzymywać finansowo to dziecko, wtedy zobaczysz, zamkną japę i przestaną dziamać ródź,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, ale za nim ona urodzi dziecko to musi ciąże przeżyć. Kto ją wesprze? Jak sobie sama poradzi mając już i tak małe dziecko w domu. Zastanowiłyście się nad tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nad tym o czym piszesz gościu wyżej mogłybyśmy zastanawiać się przed faktem!!!!!!!! zabicie dziecka nie jest metodą antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj na tamce. Znany lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze o te sama pomo w Warszawie. patrynnka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup tabletki kobiety na fali 100e zabieg ok 2 tys po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×