Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marta1906

Rozwód, a oświadczenie męża może ktoś pomoże

Polecane posty

Gość Marta1906

Pisałam na ogólnym ale spróbuję jeszcze tutaj... może ktoś pomoże Witam. Miałam pierwszą sprawę rozwodową, która się nie odbyła ze względu na nieobecność mojego męża. Nie odebrał ani jednego listu poleconego z sądu. Sąd zobowiązał mnie ustanie w terminie 14 dni do ustalenia jego miejsca zameldowania. Złożyłam wniosek do UM o udostępnienie danych. Udało mi się skontaktować z mężem (pierwszy raz od ponad roku) napisałam oświadczenie, w którym podałam jego adres korespondencyjny, oświadczył, że nie posiada stałego miejsca zameldowania oraz, że został poinformowany przeze mnie o rozprawie tej nie o***tej. Dodam, że mąż jest alkoholikiem, a odkąd się rozstaliśmy całkowicie się zmenelił.... z dzieckiem również nie utrzymuje kontaktu, alimenty mam płacone z funduszu alimentacyjnego. Teraz pytanie czy takie jego oświadczenie coś pomoże i następna rozprawa się odbędzie? Zależy mi na czasie ponieważ jestem w 2 miesiącu ciąży z nowym partnerem o czym Sąd wie, gdyż przedstawiłam zaświadczenie od ginekologa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×