Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

referent ds. księgowości rozmowa kwalifikacyjna

Polecane posty

Gość gość

witam, jutro po południu mam rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko referent ds. księgowości. czego mam się spodziewać? jak się przygotować? w tym roku kończę licencjat, nie mam doświadczenia praktycznie żadnego.. firma o którą chodzi to spółka zoo. raczej nie będzie to rozmowa z jakimś specjalistą hr tylko z kimś z firmy, pewnie właścicielem. o co mogą mnie pytać? czy możliwe, że będą sprawdzać moją wiedzę ze studiów? może warto coś sobie przypomnieć z rachunkowośći, jeśli tak to co, jeśli to spółka zoo handlowa. nie sądze, aby mnie przyjęli, jestem nawet pewna, że nie. ale nie chce się wygłupić. a rozmowę tę traktuję bardziej jako doświadzczenie na przyszłość, żebym wiedziała jak to wygląda i wiedziała jak przygotowywać się do takich rozmów. aha, wiem ze na pewn będą pytać o oczekiwania finansowe, jakie są realia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz doświadczenia, a i z rachunkowości jesteś chyba cienka skoro musisz sobie przypominać... nie licz na wiele. Po pierwsze nie wiadomo w jakim mieście startujesz więc trudno powiedzieć o stawce, a po drugie... przecież nic nie umiesz więc lipa... no chyba, że szukają kogoś do przyuczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba napisałam, że nie liczę na wiele. idę, bo idę. tak, wyobraź sobie, że muszę sobie przypominać bo finansową miałam na 1 rok, 2 rok ZERO rachunkowości tylko różne inne przedmioty, teraz 3 rok- rachunkowości: bankowa, ubezpieczeniowa, budżetowa, małych przedsiębiorstw itd na 1 roku więcej umiałam, niż teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie, Poczytaj może o zasadach rach, powtórz podstawowe operacje gosp. możesz poczytać info dla początkujących księgowych - www.mlodyksiegowy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pyt. w sumie to takie ogólne: - powiedz o sobie, - dlaczego chcesz tu pracować, - słabe/mocne strony, - ile chcesz zarabiać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×