Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosciowa77

Jak odmienic swe zycie

Polecane posty

Gość Gosciowa77

Moje zycie jest nudne jak flaki z olejem. Tylko praca dom praca dom.....mam dosc. Chce to zmienic, ale nie za bardzo Wiem jak. Nie mam za wiele czasu. Jedynie weekendy, bo w tyg po powrocie do domu jestem jak roslinka. Oczywiscie singielka, malo znajomych......bo jak poznawac ludzi kiedy ciagle tylko praca I praca! Dramat Czy ktos z was odmienil swoje zycie. Poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rozwijanie Twoich pasji? Jakieś kursy, grupy hobbystyczne, wycieczki, wyjazdy? U mnie sporo zmieniła praca (poznałem fajnych ludzi) ale teraz dorosłem do momentu, że to ja muszę zmienić ją. Ogromnie zmieniło zapisanie się na kurs języka (poza samym nauczeniem się języka), poznałem ludzi, zrobiło się fajne otoczenie, odwiedziłem kawałek świata, o którym nie myślałem, że kiedykolwiek się tam wybiorę, nie wiedziałem o istnieniu tych miejsc. Trochę się posypało z tego grona, ale i trochę świetnych ludzi zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobnie jak Ty,jest to męczące szczególnie teraz przed zbliżającą sie wiosną. Jeśli masz ochotę pogadać to tomasz75@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×