Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak umyć dom

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś poradzi ? W jaki sposób umyć elewację domu- tynk strukturalny? W zeszłym roku malowany, a teraz pies nam pobrudził łapami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głównie chodzi o to czym go umyc- woda z mydłem? czy coś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
woda z jakimś detergentem, nawet płynem do mycia naczyń jeżeli masz myjkę ciśnieniową to myjkę, jak nie to spróbuj szczotką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki, zaraz wypróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie zawsze to wychodzi, zależy jaki to brud i jak głęboko wniknął, czasami zostaje tylko zamalowanie takie zabrudzenia zawsze najlepiej zmywać od razu, zanim nie wyschną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmyłam- szcoteczka do rąk i woda płyn uniwersalny :) Przecież nigdzie nie napisałam, że brud jest stary. Pies nam zabrudził dziś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z myciem domu nie ma problemu, wystarczy spryskać płynem,potem myjką i po robocie, ale większe znaczenie ma dobór odpowiednich środków do czyszczenia, ja od 3 lat nie używam już żadnej chemii, kupuje ekologiczny płyn Isokor Facade https://efektlotosu.pl/isokor-cleaner-facade-5000ml-p-15.html, usuwa mi pleśń, mech bez problemu i mam pewność,że mi nic nie zniszczy, bo jest to środek naturalny, a jednocześnie skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikosz

Świetnie się sprawdzi sodowanie. Wyjdzie was to niedrogo a efekt jest zaskakujący no i do tego to ekologiczna metoda, soda nie szkodzi nam i przyrodzie. My korzystaliśmy w tym względzie z firmy SodaBlast Systems z Warszawy www.sodablast24.pl Firma dobrze się u nas spisała, sprawnie i szybko im to poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×