Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samotny76

Szukam na zawsze...

Polecane posty

Gość Samotny76

mam 38 lat,wzrost 188 cm,waga 95 kg,brunet,kawaler od roku samotny. Nie szukam chwilowej znajomości czy przyjemności. Szukam trwałej przyjaźni a najchętniej trwałego związku w którym obie strony obdarowywały by się wzajemnie miłoscią, szacunkiem , szczerością i wiernością... Może znajdzie sie tu miła,sympatyczna pani,samotna bez zobowiązań która poważnie myśli o życiu Kontakt: artur.wrob@wp.pl Pozdrawiam zainteresowane Panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny76
Przepraszam,zapomniałem dodać że jestem z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego jesteś sam ? Nieudane małżeństwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem kilka kobiet ale żadna nie była tą jedyną, moja miłość się wypaliła, to nie było jeszcze to, może właśnie ty będziesz miłością mojego życia, moją księżniczką o której marzę po nocach, że już zawsze będziemy razem aż po grób? Jestem romantykiem, moje byłe tego nie doceniały, bardzo mnie skrzywdziły. A tymczasem oglądam sobie zbiornik i panie na roksa, zabawiając się swoim członkiem, flap flap flap, aha bardzo lubię anal więc jak nie lubisz to nie pisz do mnie, przez to rozpadły się trzy moje związki bo byłe nie chciały uprawiać seksu analnego a więc nie kochały mnie, więc je zostawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny76
Miałem kilka kobiet ale żadna nie była tą jedyną, moja miłość się wypaliła, to nie było jeszcze to, może właśnie ty będziesz miłością mojego życia, moją księżniczką o której marzę po nocach, że już zawsze będziemy razem aż po grób? Jestem romantykiem, moje byłe tego nie doceniały, bardzo mnie skrzywdziły. A tymczasem oglądam sobie zbiornik i panie na roksa, zabawiając się swoim członkiem, flap flap flap, aha bardzo lubię anal więc jak nie lubisz to nie pisz do mnie, przez to rozpadły się trzy moje związki bo byłe nie chciały uprawiać seksu analnego a więc nie kochały mnie, więc je zostawiłem. Tak bardzo pragnę miłości.... flap flap flap i..... jeeeee siup na monitor tryskają moje soczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×