Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem

Polecane posty

Gość gość

Mam poroblem a mianowicie... Kuzynka mojego męża zna moją koleżankę z podstawówki ( nie byłam osobą lubianą niestety, jakoś tak wyszło, że w czasie szkoły podstawowej przez 8 lat byłam szarą myszką dopiero w liceum się to odmieniło) i chyba ta moja koleżanka coś tej kuzynce i jej mężowi nagadała :( nie wiem jak mam się zachowywać, przecież te czasy były baardzo dawne, kuzynka męża nawet nie chce się z nami spotykać ze mną mężem i naszym dzieckiem, chodź róznica wieku naszych dzieci jest podobna! Co robić, bardzo się tym przejęłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj spokój, przejmować się będziesz, olej ją a jak tak bardzo Cię to męczy to zapytaj się jej o co jej chodzi, czy ma z czymś problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przejmuj sie i ciesz ze tak sie stalo. Serio. Jakim czlowiekiem jest ten, ktory wierzy plotkom? To tylko o niej swiadczy. Ciesz sie zatem ze wyszlo to teraz a nie po 10 latach, kiedy jeszcze by zrozpaplala innym stek bzdur (bo zakladam ze moglaby skoro uwierzyla w bzdury opowiadane na Twoj temat). Ja nie wiem czemu Ty sie tym przejmujesz, tacy ludzie funta klakow nie sa warci. Serio chcialabys miec znajoma ktorej ciagle musialabys sie z czegos tlumaczyc?? Inteligentny czlowiek nie wierzy w ploty a juz tym bardziej nie ocenia czlowieka bezmyslnie na podstawie jednostronnej opowiastki. To nie znajomosc dla Ciebie i uwierz w siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*nie przejmuj sie, tak mialam napisac, ucielo mi "nie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym olała ta kuzynke. Kazdy byl jakis jak byl dzieckiem czy nastoltakiem. Ja zawsze trzymalam sie z chłopakami mialam tylko jedna koleżankę. Bylam lobuzica, ciagle imprezy. A teraz zmienilam sie o 180 stopni. Czasami jak pomyślę o tym jaka bylam nastolatka to mi wstyd. Teraz jestem innym czlowiekiem i nikt nie rozlicza mnie z przeszlosci. Bylo minelo a jak kuzynka slucha jakiś starych historii i patrzy na ciebie przez ich pryzmat to nie warto marnować czasu na znajomość z nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo, naprawdę Wasze odpowiedzi dały mi trochę do myślenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×