Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jenifer91

tż zaproponował mi trójkąt

Polecane posty

Gość jenifer91

Hej dziewczyny, potrzebuję porady :( Chwilę temu chciałam się poprzytulac z moim tżtem, gdy nagle on z nienacka zapytał czy zgodzilabym się na trójkąt. Zabolało mnie to, bo wcześniej mówil, że go w 100% satysfakcjonuję, więc początkowo sie obraziłam, ale potem on zaczął się przymilać i przekonywać, że to tylko żart, więc w końcu odpuściłam i stwierdziłam, że skoro będę za chlodna, to może faktycznie pójdzie szukać sexu gdzie indziej :( Co mam robić, może on faktycznie tylko żartował? Któraś z Was tak kiedykolwiek miała? Pomocy :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich rzeczy w żartach się nie mówi, bo wiadomo że zrani się tym partnera/partnerkę. Z czasem pożądanie przygasa i to normalka, może dlatego zaczął myśleć o trójkącie? Na razie nie ma się czym przejmować, jak będzie unikał seksu, to wtedy się martw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omg, tutaj też ta zaraza z określeniem "tż" dotarła? Do tej pory dziewczyny nazywały rzeczy po imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe...kopnij frajera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"z moim tżtem" Buhahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest TŻ ? bo ciagle o tym piszecie a ja nei wiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Towarzysz życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem mam wrażenie, że związek jest po to, żeby podnieść samoocenę i "nie zranić" osoby z mniej ciekawymi potrzebami, pomysłami itd.;) żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
źle do tego podchodzisz. gdy ja zapraszałem koleżankę do łóżka zrobiłem to dla żony. żeby była bogatsza i odważniejsza seksualnie. żeby się nie bała, że nie uda się jej mnie zaspokoić, bo to była moja była, która była świetna w te klocki.żeby zaznała akcentów homo. ogólnie wszyscy mieliśmy świetne orgazmy. a po tej przygodzie ona potrafi mnie zaspokoić jak nikt. no chyba, że Ci na chłopaku nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko debil może tak twierdzić, że skoro nie godzisz się na trójkąt, to nie zależy ci na partnerze. Mi na mojej dziewczynie bardzo zależy i dlatego nie mam potrzeby brnąć w chore relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać nie bardzo zależy, jeśli nie dbasz o jej życie erotyczne. na pewno znasz lepszego od siebie kolegę, albo fajną koleżankę. odważ się, nie bądź takim egoistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz... ja mam takich kolegów że żaden nie dotknie mojej kobiety, bo są pewne zasady. Poza tym moja Pani nie miałaby ochoty na seks z kimś innym, czy to facetem czy kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trojkąt czyli ty,mąż i jeszcze jeden facet :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd wiesz, nie rozmawiacie szczerze.może boi sie mówić Tobie o pragnieniach? my też wiele się o sobie dowiedzieliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd wiesz, nie rozmawiacie szczerze.może boi sie mówić Tobie o pragnieniach? my też wiele się o sobie dowiedzieliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otóż mylisz się, znam każda jej fantazję seksualną, a ona zna moje... ani ja, ani ona nie tolerujemy osób trzecich w łóżku, jakby chciała spróbować z kobietą, to śmiałoby mogła... ale beze mnie, ja mogę patrzeć tylko ;) Oboje jesteśmy zaborczy i nie pozwolimy na to aby dzielić się ciałem partnera/partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dość ograniczone, wyobraź sobie, że pieścisz on ją od dołu a on liże jej piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby ktoś spróbował jej dotknąć to dostałby w ryj po prostu i to nie jest żadne ograniczenie. Żaden normalny samiec nie pozwoli na to aby ktoś inny dotykał jego kobiety i żadna normalna kobieta nie pozwoli na to aby inna laska dotykała jej faceta. Za dużo p****li oglądacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, dobra, możesz sobie wmawiać, że ona tego nie chce, ale nie wyzywaj ludzi z większym libido, idioto:O nara, mam nadzieję, że szybko Cię zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka_smutna
2014-03-22 13:39:40 , każda kobieta pragnie poznania dodatkowego partnera, ja kocham mojego chłopaka, dlatego wymyślam jakieś proste fantazje, żeby go nie zranić, a o prawdziwej mu nie mówię, bo boję się, że zareaguje tak samo zaściankowo jak Ty. marzę o tym, że on kiedyś zaproponuje mi seks z kolegą, o którego ciele marzę juz od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większe libido to twoje wyjaśnienie do bzykania innych kobiet czy jak tam wolisz facetów? Tłumacz to tak sobie dziecko, tłumacz. No chyba że masz partnera/partnerkę która/ry nie staje na wysokości zadania, albo odmawia ci seksu, to wtedy możesz tak to sobie tłumaczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tak otwarcie rozmawiacie o seksie, to zamiast dramatyzować i się obrażać porozmawiaj z nim. A w głowie (i majtkach) układaj sobie że to może nie jest wykluczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po takim tekscie z miejsca wykopalabym go ze swojego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:39 Szacun!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szacun za co? za ciasnotę umysłową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja chyba tak nie umiem się dzielić :(. A chciałabym, by było mu dobrze, co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenifer91
Sory, to ten gość wyżej to ja./..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×