Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy mozna uzywac inhalatora na kaszel u niemowlaka

Polecane posty

Gość gość

syn ma 7 miesiecy i pokasluje troszke , chyb mnie nie ominie jutro wizyta u lekarza, ale pytanie moje jest takie czy moge mu zrobic inhalacje z soli fizj.? kaszel nie jest duzy , moze by mu pomoglo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak możesz. moj mial inhalacje jak mial 7 miesięcy, bo mial cos z kratnia. i lekarka powiedziala ze jak bedzie przeziebiony to z soli moge mu robic inhalacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te co mial wczesniej to mial z jakims lekiem - nazwy nie pamiętam. sorki - ta moja wypowiedz u gory jakaś nieskładna strasznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz ,mój pierwsze inhalacje miał w szpitalu miał skurcz oskrzeli miał ok 6 mies ,inhalacje z soli fizjologicznej ,można z mgiełki zabłockiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej nawet kilka razy dziennie możesz robić. Moja miała ostre zapalenie oskrzeli przechodzące w zapalenie pluc i miała inhalacje z pulmicortu plus do tego 6 kropli berodualu i to miało być rano i wieczorem a w południe nawet kilka razy z samej soli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją pisałam z tym pulmicortem. Tak nawiasem moja pediatra mówi że nawet na rozpoczynający się katar można stosować kilka razy dziennie inhalacje bo w suchej sluzowce nosa łatwiej o infekcje przy nawilzaniu solą większe prawdopodobieństwo że infekcja się nie rozwinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc

Jeden z bardziej cichych inhalatorów dostępnych teraz na rynku medycznym novamed.pl/novama-familino-pro-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja. U mnie syn po prostu skakał, jak coś mu na twarz nakładaliśmy. Nie dało się przeprowadzić terapii zupełnie. Dopiero ten nebulizator pomógł i rozwiązań. Namiar dostałam z polecenia, z forum matek, które właśnie podobne problemy opisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×