Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zboczuch to ja

dla mojej i twojej satysfakcji

Polecane posty

Gość zboczuch to ja

Uwielbiam zaskakiwać zonę.. Uwielbiam kiedy jest podniecona tak bardzo ze dosłownie wybucha i traci nad sobą kontrole, choć na codzień jest opanowana. Nie ma mnie w domu więc chce by na jutrzejszy wieczór przygotowała sobie winko a do tego dosyć długie bardzo erotyczne opowiadanie, które podkręci ją i oczywiście mam nadzieje przy tym pieszcząc swoje sexi ciało. Żeby było weselej chce wciągnąć ja w pewna gre.. to ma nas nauczyć być może czegoś czego nie wiemy jeszcze o sobie, chce sprawić żeby otworzyła się bardziej na rozmowy, zabawy i pieszczoty nie koniecznie kończące się sexem. W miłości i małżeństwie trzeba budować wieź, a z kolei sex ma ogromne znaczenia dla związku. Z racji ze jestem daleko od domu a każdy z nas ma potrzeby zabawa będzie polegała na pisaniu dalszej części opowiadania erotycznego ale tym razem ze tak powiem współtworząc a to okazja by przez telefon lub na gg z zona uciąć cyberek. Czy dobry pomysł? I tu drogie czytelniczki potrzebuje waszej pomocy. Jako ze ja uwielbiam te tematy i jestem napalony nawet jak śpię, chętnie porozmawiam o pikantnych szczegółach, o waszym ciele, doznaniach.. Pomoże mi to zrozumieć i zaspokoi ciekawość. Czemu nie czat wp czy onetu.. bo on mnie nie rajcuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×