Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dekoracja samochodu wykonana przez nas

Polecane posty

Gość gość

czy ktoś sam wykonywał sobie dekorację samochodu do ślubu? Jakieś wskazówki? Porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe zrób to sam! Jak czytam o pannach młodych co same chcą dekorować kościół, salę, a teraz samochód to nie wiem czy śmiać się czy płakać !! Kobiety nie ma czasu rano na takie rzeczy. Wiem bo już przez to przechodziłam. Wstajecie rano zjecie małe co nieco, bierzecie prysznic, wyjeżdżacie do fryzjerki, kosmetyczki a jak wracacie to macie czas żeby się napić, skorzystać z toalety i zaczynacie się ubierać. Jak to zrobicie odczekacie chwilkę i podjeżdża pan młody i wychodzicie. Nie ma czasu żeby biegać i pocić się przy strojeniu samochodu, sali a o kościele nie wspomnę. Nie warto wstawać o 5 rano żeby samemu wszystko zrobić. Lepiej się wyspać do 8 żeby wyglądać świeżo i wytrzymać do rana. Mnie nie interesowało nic, nie obarczałam obowiązkami moich gości ani świadków tylko zapłaciłam za usługi które zostały wykonane bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana ale ja nie napisałam że będę to robiła w dzień ślubu.. pytanie było zadane do osób które to robiły a nie dla tych którym się chce śmiać więc się nie spinaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja,mama zrobila to z przyjemnoscia. Ma milosc do florystyki. Co to za rodzina co nie wykona tej drobnej przyslugi dla ciebie. Przyjaciol masz takich,ze ich obarczasz? Wspolczuje. Nie ma to jak zyc wsrod wredot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup tiul i zrób kokardy na klamki. i moim zdaniem to wystarczy. Można też dopiąć do tego jakiś kwiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od mamy. Wlasnie mama robila na dzien przed. Pewnie,ze mozna zrobic kochana. Kwestia pojechania do hurtowni lub sklepu florystycznego np jucca jest k.poznania. co chcesz konkretnie wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa 10:16 A czy ja wogóle poprosiłam kogoś żeby to dla mnie zrobił? Jakbym nie chciała robić tego sama to bym do kwiaciarni z tym poszła.. A JA CHCĘ ZROBIĆ TO SAMA..Boże czy na tym forum muszą być takie zgorzkniałe osoby..szukasz porady a Cie trollują.. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierzę, że przy odrobinie talentu ,ożesz sama ładnie udekorować kościół :) samochód też, ale tylko stojący samochód - dekoracja auta, które ma jechać wymaga profesjonalizmu i droższch gadżetów - zwykły tiul albo wstążka będzie wyglądal jak szmata. Tak samo kwiaty są wzmacniane specjalnym woskiem i innymi środkami, łodyżki okręca sie drucikiem i stosuje wiele rożnych sposobów, dlatego jest to takie drogie. Sama udekorujesz, ale efekty będą żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już mam wszystko pokupowane..bardziej mnie interesuje kwestia np porozkładania rattanu na masce samochodu żeby się nie wyginał itp i podłożenia sizalu pod kwiatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie będziemy tym samochodem daleko jechać bo zaledwie jakiś 1km chodzi o wyjście z sytuacji gdyby padało w ten dzień. Dlatego nie chcemy dużo płacić bo to zbędne. Mieliśmy iść na nogach bo na taki kawałek nie warto do samochodu wsiadać ale jako że pogoda może być różna to chcemy mieć wyjście awaryjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie laleczki na przedniej masce! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laleczek żadnych nie będzie. Mam już zrobione serca z rattanu. Tylko właśnie mam problem co do tych kwiatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup na zapas takie przyssawki bezbarwne do kwiatow, swietnie sie sprawdzaja. My jechalismy do kosciola jakies 35 km od domu i z pojedynczych kwiatow odpadaly platki, mimo ze wolno jechalismy wiec moze warto wziac cos na zapas w razie czego do auta. Jesli decydujesz sie zrobic dekoracje sama zrob to dzien przed, wieczorem. Troche ryzykujesz mimo wszystko, powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założycielko tematu, na kafe zawsze znajdą się "życzliwe" osoby które wchodzą po to żeby obrażać, naśmiewać itp. Ja kupię gotowe ozdoby na samochód, na allegro jest ich mnóstwo, co do kościoła to jeszcze nie wiem, bo u nas w okolicy jeśli wszystko masz kupione to że tak powiem wynajęcie kwiaciarki kosztuje ok 100zł żeby ten kościół przyozdobiła, ale jeszcze jeździj, kupuj, a niech kwiaty padną, bez sensu, chyba nie ma po co robić zachodu tylko najlepiej znaleźć kwiaciarnie która to ładnie zrobi za niewielką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mamy zamiar zrobić dzień wcześniej i samochód będzie czekał w garażu. Ślub o 12 więc myślę że tragedii nie będzie no i tak jak mówię to niewielki kawałek do przejechania który na pewno przejedziemy wolnym tempem więc nie powinno nic odpaść. Kwiatki będą sztuczne więc też nie powinno nic odpaść tylko ten sizal właśnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn my kościoła nie będziemy wogóle stroić. Sam kościół jest w starym stylu i tak malutki i "strojny" że nie ma sensu jeszcze bardziej mu dokładać ozdób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspanialy pomysl glowa do gory moze bedzi spoko :) www.youtube.com/watch?v=dwA2eq3m_c0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samochód wypożyczasz przecież w dniu ślubu i to wtedy musisz przypiąć dekoracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kto napisał że będziemy wypożyczać samochód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Traktowałam moich znajomych, przyjaciół, rodzinę jako gości i chciałam by się bawili a nie myśleli że mają jakieś obowiązki i o czymś muszą pamiętać. Gości traktowałam z ogromnym szacunkiem i nie chciałam wyznaczać im jakichkolwiek zadań bo to był mój ślub i nie byłoby to ładne z mojej strony gdybym ich obarczała mimo że nie odmówiliby to jednak uważam że to nie ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co myślicie o puszkach na sznurku przyczepionych do samochodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj każdy to robi bo nie chce jechać do ślubu swoim samochodem którym porusza się codziennie do pracy. Ślub to coś wyjątkowego więc i samochód powinien być nieco inny niż ten nasz który widzimy codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mądrze napisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dekoracja samochodu to kwestia 200-300 zł przecież to nie majątek a macie pewność że nic wam nie odpadnie i macie spokojną głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale to jest tak mała odległość że tak jak pisałam nie ma sensu za to płacić tyle pieniędzy.. a odpaść nie powinno nic przy tak wolnej jeździe (bo szybko jechać nie będziemy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samochód jest ujęty na kamerze i zdjęciach kiedy pan młody podjeżdża pod pannę młodą, gdy się podjeżdża pod kościół i wszyscy goście czekają i widzą, kiedy podjeżdża się pod salę i wychodzi z samochodu. Wtedy całą dekorację widać. Może to być 1 km do sali ale zdjęcia i film i tak pokażą to samo co gdybyś przejechała 15 km bo ujęcia mniej więcej są podobne. U nas przepieknie był ujęty samochód i kwiaty. Było skromnie ale tak elegancko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są auta retro np lata 20-ste,które nie wymagają dekoracji,bo są tak piękne ,że dekoracja to tylko kwiatek do kożucha,a bywają w promocji,więc czasem się opłaca wynająć takie auto -masz coś super i nie musisz płacić za resztę,bywa też ,że dekoracje są gratis z wynajmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bida z nędzą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zrobiłam dekorację do auta sama jakieś 2 tydodnie wcześniej i czekało sobie w pudle,kokardy na klamki upięty tiul przez maskę serducha z ratanu zaczepiane na przyssawki i,kwiaty z satyny na kostce styropianu przyklejane na taśmę dwustronną i otulone kokardą z organzy wyglądało pięknie założenie tego trwało tyle co wypalenie papierosa bo świadek sobie palił a ja zakładałam.Identyczne dekoracje robiłam później na weselach u 2 koleżanek brata i kuzyna.U kuzyna lało,ale nic nie odpadło ani nie klapło,pokonało odległość ok 30 km + wcześniej ok godzinę stało w deszczu pod kościołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam że taką dekorację można zrobić samemu .Kupić ozdoby na allegro(wybór jest) i fajnie udekorować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×