Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rabaty

Polecane posty

Gość gość

Gdzie znajde najlepsze rabaty do sklepow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czesto przegladam ponosie.pl - tam jest masa fajnych rabatow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoldenWomen
Sklep internetowy z kosmetykami Golden Look co dwa tygodnie na Facebooku podaje unikalne kody rabatowe umożliwiające uzyskanie fajnych rabatów w sklepie Golden Look -www.goldenlook.pl Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele jest takich stron, które publikują kody rabatowe i promocje w różnych sklepach, chociażby http://rabatozercy.pl , ale w google znajdziesz ich dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio zaczęłam używać serwis www.bilonowo.pl który mnie zaintrygował. Zasada działania serwisu jest bardzo prosta. Sklepy płacą prowizję za nasze zakupy. Część z tej prowizji (podejrzewam, iż nie całą) serwis Bilonowo.pl przekazuje nam na konto, z którego środki możemy wypłacać na konto bankowe lub konto PayPal. Aktualnie oferta przedstawia się rewelacyjnie, firma nawiązała współpracę z większością dużych sklepów internetowych (aktualnie około 500 sklepów) np. Agito, Media Markt, Empik, Smyk, Sephora, Answear, Merlin.pl, Ispot, jak również operatorami sieci komórkowych i telewizji kablowycg tj. Plus, Njumobile, Play, UPC, Vectra oraz wiele wiele innych. Zakupy w każdym sklepie to oszczędność do kilkunastu % wartości zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunsin
Ogólnie stron z kodami rabatowymi jest coraz więcej. Tylko trzeba sprawdzić czy kody są aktualne i czy nie ma żadnej podpuchy. Osobiście mogę odesłać do - http://kuponowo.pl/ - od pół roku sobie szukam kodów u nich mają praktycznie na stronie większość tych które się pojawiają gdzie indziej i jeszcze sporo takich które są tylko u nich. Na pewno warto korzystać z kodów bo to nic innego jak oszczędność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×