Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jjjjaaak

minus 7kg do maja

Polecane posty

Gość jjjjaaak

Hej, ważę 50kg przy 160. Chce zrzucić 7 kg do... powiedzmy maja. Da radę? Nie jestem w stanie zrezygnowac ze słodyczy :( Ale będę starła się jeść te najmniej przetworzone (domowe). Zamierzam pić też 4 l wody dziennie (dieta wodna ma takie założenia, a to na pewno mi pomoże bo pomimo 18 lat mam lekki cellulit). Plan następujący: 1) śniadanie w szkole (tu właśnie jakaś drożdzówka) + 1l wody (10:00-11:00 w tych godzinach będę je jadła) 2) Obiad. Godzina 15:00 po szkole. Zamierzam jeść rzeczy które umiem przyrządzać i dobrze mi wychodzą czyli: sushi (pieczony łosoś, zielony ogórek, wasabi, ryż i nori), kanapki z dużąą ilość warzyw np. (jajko, ciemny chleb, sałata, ogórek gruntowy, papryka, rzodkiewka). ewentualnie jajecznice z różnymi dodatkami :) (wymienione potrawy umiem szybko sobie przyrządzić akurat jak wracam padnięta po szkole, a nie chce angażować w dietę moją mamę, bo i tak zajmuje się domem i ma dużo roboty) 3) około godziny 17:00 piję smothie owocowe. różne owoce (z mango, bananem, jabłkiem, truskawkami, arbuzami, pomarańczą - różne kombinacje) 4 l wody, lubię także herbaty zielone i czerwone więc pewnie też będę je popijać. Aha i proszę nie piszcie mi że banan ma np. dużo kalorii i jedząc go nie schudniesz. To śmieszne będę jadła do 17, i banan w raczej niskokalorycznej diecie na pewno mi nie zaszkodzi. :) Idę spać koło godziny 23. Nie będę używać ani garma cukru i ograniczyć do minimum sól. Start od jutra do... osiągnięcia celu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×