Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawila historia

Moj maz nie jest ojcem mojego dziecka

Polecane posty

Gość gość
A jak wzięłaś od męża próbkę z jamy ustnej?Nie pytał dlaczego miziasz mu patykiem w gębie?:) oj kłamczuszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawila historia
tylko, ze ja sie wtedy pomylilam, myslalam, ze jest troche inaczej. I dlatego ucieklam, a potem jak sie spotkalismy to on chcial mi wytlumaczyc jak bardzo sie mylilam, ale powiedzialam, ze za maz wychodze i nic juz nie mowil tylko powiedzial, ze nie chce psuc mojego szczescia. Wiem, ze brzmi to tandetnie na tle tego, ze wyladowalismy potem w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to z jakiego materiału genetycznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawila historia
po pierwsze badania zrobilam, po drugie syn nie jest podobny do meza (maz w ogole tego nie widzi, doszukuje sie podobienstw), a po trzecie to wiedzialam, bo mi z obliczen wyszlo, ze wtedy seks bez zabezpieczenia uprawialam tylko z ex a nie z mezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze dziecko moze byc exa rozumiem. Ale tego jak kobieta moze wywlekac takie brudy na publicznym forum to juz nie za bardzo. Czego od nas oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawila historia
ale co cie to obchodzi? z wlosow, krwi, paznokci co za roznica? Nie ma to chyba wiekszego znaczenia dla ciebie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umiesz powiedzieć z czego bo nie robiłaś tych badań.Dziecko jest twojego męża i przestań kitować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
własnie cos mi nie pasuje ta historia.na poczatku prawie uwierzylam ale... teraz to mopge tylko pokrecic głowa z politowania. oj fajnie byc tak czasem mitomanką prawda? tylko dowiedz się najpierw jak wygladają takie badania genetyczne,nie robi się ich ot tak. poza tym ojciec biologiczny (czy tez potencjalny) tez dostaje wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
niektórzy naprawdę się nudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby to byla prawda, to nie afiszowalabys sie z tym na forum :D Tepa Dzida :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź spać autoreczko:)trza było najpierw podczytać co nieco o DNA i dopiero szaleć na kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawila historia
ale wy jestescie smiesznymi detektywami. Niech wam bedzie, ze to nieprawda. Nie interesuje mnie co o tym myslicie. Nie mam pojecia jak przebigaja takie badania na ojcostwo w Polsce, ale ja w Polsce nie mieszkam. Cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale przeciez zrobic badania to zaden problem. wystarczy ze wezmie zuzyta gumke i ma material. nie wiem w czym poblem... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No powiedz z czego te badania?jeśli je zrobiłaś to co ci szkodzi powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arizzona
Ale co wy sie czepiacie? Badania dna mozna zrobić z włosów, gumy do żucia, nawet z papierosa. Moj mąż dowiedzial się po 8 latach, że córka z poprzedniego zwiazku nie jest jego. Prawda zawsze wyjdzie na jaw. A krew się chociaz zgadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nooootak
I tym miłym akcentem zakończymy dyskusję bo przecież za granicą jest inna genetyka.Fakt materiał może być różny oby było w nim DNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doszukujecie sie absurdu, badania genetyczne mozna zrobic podprowadzajac chocby szczoteczke do zebow, wyjmujac z kosza gume do zucia czy pek wlosow i gie prawda ze ojciec tez dostaje wyniki, skad wy takie bzdury bierzecie? mozna wyslac material podajac wylacznie swoje nazwisko i dwie probki wewnatrz, wystarczy oplacic, ot, cala filozofia. . to ze autorka zachowuje sie jak kretynka i co rusz zmienia wersje to inna sprawa, ale w przypadku badan genetycznych to juz doprawdy baje snujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już koloryzowanie,że nie mieszka w Polsce:)badania w Polsce wyglądają tak samo jak gdziekolwiek indziej ciemnoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plus
Tak jakbym czytała historię mojej rodzonej siostry. Miała sytuację bardzo zbliżoną do Twojej. Zdecydowała się powiedzieć prawdę mężowi i połączyć z biologicznym ojcem swojej córki. Dlaczego? Bo kochała ojca swojej córki a męża tylko szanowała. Obecnie od 5 lat jest matką samotnie wychowującą córkę. Dlaczego? Biologiczny ojciec po 2 latach wspólnego zamieszkania uznał, że jednak nie jest to szczytem jego marzeń i odszedł tak po prostu, nie interesuje się dzieckiem i nie płaci alimentów. Natomiast mąż jej założył nową rodzinę, jest tam szanowany i za 2 miesiące urodzi im się synek. Siostra wpadła w taką deprechę, że ciężko z nią się dogadać. Dobrze chociaż, że zgodziła się na terapię, bo chyba skończyłaby w psychiatryku. Nie piszę tego by Tobie coś insynuować ale sprawę przemyśl dobrze zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawila historia
piszac,z e w polsce nie wiem jak to przebiega mialam na mysli informowanie potencjalnego ojca! Bo jakas madra tu zarzucila to, ze jesli robilam badania to maz powinien sie dowiedziec. Nie wiem, moze w Polsce wysylaja jakies powiadomienia, ale tu gdzie mieszkam to nie. Do badania uzylam wlosow meza. Wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy jestescie smiesznymi detektywami. Niech wam bedzie, ze to nieprawda. Nie interesuje mnie co o tym myslicie. Nie mam pojecia jak przebigaja takie badania na ojcostwo w Polsce, ale ja w Polsce nie mieszkam. Cos jeszcze? ______ Jesli cie nie interesuje co myslimy, to po co smarujesz te glupoty na forum? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawila historia
dziecko nie jest meza i wiedzialam to przed badaniami. Z mezem sie zabezpieczalam, z bylym nie, z bylym sie kochalam akurat wtedy gdy mialam 3 tygodniowa przerwe w seksie z mezem (wtedy przyszlym mezem). Wiedzialam ze nie moze byc ojcem, chcialam sie jedynie upewnic. Gdyby dziecko bylo meza, a chcialabym wrocic do bylego to bym sie juz dzis pakowala, bo byloby to znacznie prostsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ex tez za granica? Szybko sie przeniosla akcja telenoweli :D Zreszta po co sie wogole tlumaczysz bandzie obcych ludzi, ktorzy na Ciebie naskakuja? Ups, zapmnialam ze to prowo. Daje 1/10. Nastepnym razem bardziej sie postaraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w końcu wydukałaś z siebie te włosy.Ale długo ci to zajęło oj długo mitomanko.Łatwiej by ci było odejść od męża gdyby to było jego dziecko?Chyba na odwrót:)znów coś ci się pomieszało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
rzeczywiscie zawiła historia. teraz nagle okazuje ze się wszyscy mieszkają zagranica, z exiem włącznie. co za zbieg okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arizzona
Prowo czy nie to takie historie naprawdę maja miejsce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawila historia
mieszkam od lat za granica, tu konczylam studia. Takie to dziwne? tacy ludzie nie istnieja? Moze jeszcze was zdziwi jak napisze ze maz polakiem nie jest? Wybaczcie mi najmocniej, ze nie zaczelam wpisu od tego w jakim mieszkam kraju, jakiej narodowosci jest maz, ex, gdzie pracujemy, mieszkamy i jakie sa nasze roczne zarobki. Wybaczycie? M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wybaczymy głupku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawila historia
owszem latwiej byloby mi odejsc gdyby to maz byl ojcem gdyz wtedy sytuacja bylaby jasna, nie musialbym niczego tlumaczyc a i synek wiedzialby od pczatku kto jest jego tata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie musiałabyś niczego tłumaczyć?jednak pustak z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×