Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

SZUKAM PIOSENKI Z LAT 80 PO ANG Z CHORKAMI DZIECIECYMI

Polecane posty

Gość gość

Pamietam ta piosenke z lat kiedy bylam mala, przeszukalam hity lat 80 ale nie znalazlam. Piosenka jest spiewana przez pana o miekkim glosie, potem dzieci -luluja eeeeeee potem znowu ten pan.cos spiewa o Ameryce. czy ktos ma jakis pomysl??? dziekuje! wiem ze jest popularna w radiu i czesto puszczana ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CleverMan
Red Box "Chenko" :-) i nie dziekuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleverman
zgadza sie, napisalem szybko i z pamieci bo nie moge wejsc na Youtube w pracy zeby sprawdzic dokladniej...to byl ich drugi przeboj bo "Chenko" pojawil sie w 1983 roku a ten wypuscili w !986 roku ...to byly czasy!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleverman
Red Box "For America" - 1986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne byly kiedys te piosenki :) www.youtube.com/watch?v=dwA2eq3m_c0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CleverMan
lata 80 byly czasem najwiekszej ilosci hitow i nowych trendow i zadna inna epoka nie moze rownac sie z tym okresem, ci co dojrzewali w tych latach powinni byc szczesliwi, ze udalo nam sie zalapac na taki fajny okres w dziejchach ludzkosci. To byly naprawde zlote czasy :-) pozdrowienia dla wszystkich ludzi epoki lat 80-tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CleverMan
autorko, czy o te piosenke Ci chodzilo? bo nie dowiedzielismy sie tego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clever Man
proponuje jednak kupienie plyty "The Circle And The Square" jest tam i "For America" i "Chenko, super plyta, warta kazdego grosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clever Man
"Klasyk przegrywu" moje slowa uznania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CleverMan
what is this for s**t??? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, niestety zadna z podanych piosenek nie jest ta o ktora mi chodzi:( glos pana byl miekki, nie byly to jakies skoczne nuty tylko takie raczej do "bujania" on cos spiewal-potem te dzieci jakby dospiewaly i potem znowu on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama to miala nagrane na magnetofonie szpulkowym. moglo to byc i z konca lat 70 tych, nie mam pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te dzieci spiewaja refren jakby: h**a h**a h**a h**a he (tak to slychac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak znalazlam!!!!! Wpisalam na poczatku :RED BOX FOR AMERICA ale tam jakies badziewna piosenka sie otworzyla, dopiero za drugim razem kliknelam na inna i to jest to!!!!!!! Dziekuje KAZDEMU ktory przysluzyl sie do milych wspomnien z dziecinstwa:) Od razu ide zobaczyc slowa by wiedziec o czym spiewaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A szczegolnie dla CLEVERMAN ktory zgadl o jaka piosenke mi chodzi. Jeszcze raz dziekuje! Only peace and understanding:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze taka ciekawostka-mialam 4 latka i do dzis pamietam ta piosenke. mialam hustawke z hakami w obramowaniu drzwi, odbijalam sie od fotela nogami i sluchalam hitow nagranych przez mame na magnetofon szpulkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CleverMan
dzieki :-) fajnie ze udalo mi sie tak szybko, skojarzylem te dzieci i te slowa "For America" i zaraz przypomnial mi sie zespol Red Box, tylko dokladnie nie pamietalem tytulu piosenki, ja w tych czasach tez sluchalem muzyki na magnetofonie szpulowym ZK.147. Czekalo sie na liste trojki w sobote wieczorem i nagrywalismy wszystki przeboje, ktore gralismy na okraglo calymi dniami i ten szary, komunistyczny swiat stawal sie dal nas kolorowszy i weselszy. To byl nasz jedyny kontakt z zachodem bo wtedy w jednym wielkim komunistycznym wiezieniu, ale czasy i tak byly fajne bo mielsimy najlepsza muzyke w dziejach ludzkosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CleverMan
sorry za bledy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×