Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wytrysk na twarz i inne części ciała

Polecane posty

Gość gość

Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tą męską manią tryskania na różne części ciała kobiety. Mój facet ma coraz to lepsze pomysły, kiedyś zdradził mi, że chciałby skończyć w moich ustach, przełamałam się, chociaż maiłam opory. Teraz nie mam z tym problemów, jestem w stanie zrozumieć dlaczego to lubi. Ale skąd chęć kończenia na mojej twarzy, brzuchu, piersiach czy pupie? Nie rozumiem skąd bierze się ta zachcianka i co to Wam faceci daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie mamy kończyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choćby w prezerwatywie. Mój facet od jakiegoś czasu zaczyna ją ściągać gdy dochodzi byle by trysnąć na mnie a nie w lateks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja zdecydowanie wolę się spuszczać w cipce, nawet jeśli mam prezerwatywę... dziwny jestem chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ten sposób sugeruje ci, żebyś się umyła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami mam chcice gdy czuje sie na maksa zjechana ze mi konczyl w buzi to potem sobie go jeszcze polize i po pieszcze a wtedy to salego w buzi zmieszcze i jajka masuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kończenie w prezerwatywnie jest głupie, beznadziejne i nudne. Finał na kobietę to idealne zwieńczenie seksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciacho29
Na tyleczek spuszczalem sie i jest lux.nie wiem skad i dlączego ale jest to podniecajace..sprobowalbym na twarz ..sa tu kobiety odwazne ktore chcialyby tez czegos nowego doswiadczyc..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on34
a moja kobieta czasami sama się prosi abym skończył na jej piersiach czy brzuszku. do buzi też lubi i to z połykiem wiec chyba kwestia gustu. jesli chodzi o gumę to tylko jeśli w ci..ce bo tak to nie ma sensu gumy zakładać. pytanie do kobiet czy chciałybyście mieć lizanko przez jakiś kawałek gumy, albo np. folii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek27
ja lubie i nie mam nic przeciwko by z partnerem celebrowac ta chwilę, szkoda tylko że sama jestem bo ochoty nabrałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciacho29
Koteczek napisz do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on34
odezwij się to zawsze jakaś pomocna reka i języka a także naturalny wibrator się znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciacho29
dla kobiet- conrad.swiss@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on34
lesz@onet.eu koteczku napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×