Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

porada w sprawie kosmetykow

Polecane posty

Gość gość

Witam prosze was o porade odnosnie kosmetykow do makijazu twarzy tzn fluid podklad itp jakie sa najlepsze do skory suchej czy mozecie cos polecic? Bo mam taki problem ze mam bardzo sucha skore w okolicach brwi i niestety gdy nakladam tam takie kosmatyki widac tam jakby skora sie luszczyla okropnie to wyglada. A moze znacie jakis dobry krem do twarzy ktory by pomogl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tonik z kwasami PHA z biochemii Urody i ich krem z lukrecją, dobrze powinien się też sprawdzić półtłusty tradycyjny z fitomedu albo brzozowy Sylveco. A podkład to np. Lancome Teint Idole, mam cerę mieszaną, suchym partiom bardzo służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli masz suchą skórę to powinnaś zacząć od jej dobrego nawilżenia. Polecam Ci kosmetyki na suchą skórę z serii Murad. Może Twoja wysuszona skóra to efekt źle dobranych kosmetyków, dzisiaj kosmetyki mają naprawdę rówżne skąłdy, wiec być może któryś z nich uczula Twoją skórę dlatego się łuszczy. Zwracaj uwagę na to aby kosmetyki nie zawierały parabenów, to podstawa jeśli chodzi o wybór kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim nawilżenie, każdy podkład źle wygląda na przesuszonej skórze z widocznymi suchymi skórkami. Nie wiem jaki masz budżet, ale Make Up Atelier Paris podkład nawilżający plus baza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×