Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malina262626

Pit i rozliczenie na dziecko

Polecane posty

Gość Malina262626

Witam, mam problem z rozliczeniem się na dziecko, moja księgowa jest do duuupy :) Chodzi o to że nie wiem jak wpisać miesiące w rozliczeniu na dziecko. Pod danymi dziecka trzeba wpisac miesiące za które przysługuje rozliczenie a ja byłam na stażu i umowie o prace, Staż był 2,5 miesiąca a umowa 3 miesiące, co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina262626
podpowie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina262626
pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mają wspólnego miesiące w których miałaś zarobki z ulgą? Miesiące w których przysługuje rozliczenie to te, w których wychowywałaś dziecko, a nie kiedy miałaś dochody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miesiace są wazne gdy urodzisz dziecko w trakcie roku i wtedy liczy sie tylko te miesiace po urodzeniu a jesli dziecko ma ponad rok, to nie ma znaczenia zadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam program do PIT online ze strony pitonline.pl - sami wyliczają odpowiednią ulgę na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunsina
Program do pitów - http://www.pity2015program.pl/ - ściągasz wpisujesz dane potem wybierasz kreator i praktycznie bez pomocy żadnej księgowej wypełniasz deklaracje w ciągu kilkunastu minut góra. Potem można wszystko sprawdzić i poprawić jakby coś było nie tak, dopiero na końcu przez e-deklaracje wysyłamy dokument bezpośrednio do US i jeśli wszystko poszło dobrze, otrzymujemy UPO jako potwierdzenie. Prosto i bez żadnych cudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziłam dziecko w październiku to czy przy podaniu miesięcy za jakie odliczam mam uwzględnić też ten październik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×