Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marinka_30

Tłumaczenia Lublin

Polecane posty

Gość Arek9988
Witam. Ja dobrze oceniam współpracę z biurem Tłumaczenia Gruca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej kompetentną w tym przypadku będzie pani z www.mawil.pl . Mi wykonywała parę tłumaczeń, wszystko w miłej atmosferze, be żadnych przeszkód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateuszekkk
Duże doświadczenie w tłumaczeniach ma na pewno biuro Tłumaczenia Gruca. Ja ich znam jeszcze z lat 90 tych więc kawał czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disastersss
Mam zaufanie w przypadku tłumaczeń na niemiecki do biura Tłumaczenia Gruca. U nich tłumaczenia są robione przez native speakerów, także człowiek ma jednak dość dużą pewność, że wszystko będzie dopieszczone od strony językowej. Zwłaszcza że ja zlecam im teksty często dość trudne, formalne, czasami techniczne i naukowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faasssss
Polecam Tłumaczenia Gruca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja firma od kilku lat zamawia tłumaczenia przez stronę www.tlumaczeniagruca.pl . Dobre biuro, jeszcze mi żadnego terminu nie zawalili. Obsługują różne języki, jest ich pewnie z kilkadziesiąt albo i więcej. My głównie potrzebujemy tłumaczenia na rosyjski bo z tym rynkiem najbliżej współpracujemy jako przedsiębiorstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parę umów wniosków i sprawozdań do przetłumaczenia na niemiecki zlecałem w poprzednim miesiącu przez stronę www.tlumaczeniagruca.pl i poszło sprawnie. Myślę, że będę z nimi dłużej współpracował bo poza tym, że są szybcy to też precyzyjni w robocie i cennik mają dość korzystny. Odpowiada mi ta internetowa forma kontaktu, wszystko odbywa się bardzo płynnie, bez marnowania czasu i jeżdżenia do biura osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelfm
@bendek667 - techniczne tłumaczenia budowlane możesz postarać się przetłumaczyć sam, z pomocą słownika dostępnego pod adresem http://www.slownik-budowlany.pl :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie tylko AGIT w Lublinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konraderos
Polecam bluebird biuro tłumaczeń. Z Panem Krzysztofem współpracuję od kilku lat. Współpraca układa się bardzo dobrze. Zlecenia realizowane są terminowo i bezbłędnie. Bardzo mila i sympatyczna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

Ja korzystałam wiele razy z biura tłumaczeń z Warszawy i jest to biuro tłumaczeń 100 AT. Biuro znajduję się na ulicy Targowej 15 i świadczy usługi z zakresu tłumaczeń  m.in. w języku angielskim, norweskim oraz francuskim.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam sprawdzić ofertę besttext.pl z tego co wiem nie musisz nic przynosic fizycznie, wystarczy mailowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×