Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wygląd po ciąży

Polecane posty

Gość gość

Może jestem egoistką ale nie chcę mieć dziecka bo obawiam się o swój wygląd. Chyba, że po 30 jak już i tak nie będzie mi zależało na wyglądzie. Moja siostra miała 23 lata jak zaszłą w ciąże ale miała cesarkę, jest chuda jak patyk więc nie ma problemu np obwisłych piersi bo... ich nie ma. Po ciąży jej dosłownie zniknęły. Ogólnie mamy nieduże biusty, ale w jej wypadku istna tragedia. Wygląda jak wychudzona nastolatka, ma zniszczone włosy i cerę chociaż teraz ma już 28 lat. Gdy przypominam sobie jaką była ślicznotką w wieku 20 lat przeraża mnie to. Napiszcie jak było z wami, czy z waszymi znajomymi. Czy każda kobieta po ciąży musi wyglądać gorzej niż źle? Moja mama po pierwszym dziecku tez schudła bardzo a po trzecim czyli mnie przytyła 30kg, dziś jest po 50 i nie może tego zrzucić. Mówi, ze to chyba kara za to, że wydziwiała jak można się tak roztyć i nie schudnąć. Dziś sama ma taki problem. Czasem chyba jest wściekłą, że mnie urodziła, bo to właśnie po mnie najbardziej zbyrzydła, a na zdjeciach jako młoda dziewczyna była piękna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cymbal brzmiacy
Jest zakatek na tej ziemi... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunni
To chyba nie jest reguła, dużo kobiet po ciąży wygląda lepiej niż przed. Jeśli się o to martwisz to planując ciążę powiedz o tym swojej lekarce i ewentualnie poszukaj profesjonalnej kosmetyczki, która zaleci odpowiednią pielęgnację. Nasz wygląd to w 30% genetyka, a w 70% nasza własna praca nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hujogniot
moja żona po urodzeniu dziecka wygląda lepiej niż przed, tak więc reguły nie ma. Wystarczy o siebie dbać trochę więcej i nie zapomnieć żeby w czasie ciąży też myśleć o sobie i nie żreć bez opamietania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra też się nie zmieniła po porodzie, a nawet wygląda lepiej. Bardziej niż o samą ciążę martwiłabym się o poród i pochwę :P dlatego (o ile kiedykolwiek bedzie taka potrzeba) ja nie bede rodzic naturalnie. I to nie jest egoizm. Dlaczego mam się oszpecać?? Przecież życie ma się jedno i są ważniejszcze sprawy niż prokreacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska84
OOo Panie, które tak mówią o cesarce nie wiedzą jaka to jest męczarnia później... Byłam zmuszona raz rodzić przez cesarkę (prawie zmarłam przy porodzie) i sto razy bardziej wolę poród naturalny (też raz przeżyłam) i cipunia wcale nie wygląda tak źle jak to sobie wyobrażacie, jest minimalnie większa (chodzi o wargi sromowe). A z blizną to jest koszmar 3 miesiące wstępnego gojenia, przez pierwszy miesiąc boli non stop a próba kichnięcia czy zaśmiania się mocniej moze skończyć się otwarciem rany. Nie polecam poza tym blizna bardzo szpeci brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja żona miala cesarkę na własne życzenie chociaż lekarz prowadzący odradzał. Teraz ma zrosty i szpetną bliznę w kształcie łódki po brzuchem, a na ból skarżyła się pół roku. Więc seks wtedy odpadał. Miała jakieś wycieki i inne ciu*stwa. lepiej naturalnie chwilę poboli i po krzyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mialaś pecha, albo kiepski lekarz. Sorry. Widzialam kilka cesarek no i moja siostra tez rodzila juz na dwa sposoby i sily natury to koszmar. Z reszta, jedyne co bedzie sie przeciskalo przez moją pochwę to penis, język i palce mojego faceta. Chcę mieć dziecko, ale lubię swoje ciało i pochwę, a poród to barbarzyństwo i to nie tylko moje zdanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test zrob jakos 2tyg po terminie miesiaczki. I idź do ginekologa i zacznij się zabezpieczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"lepiej naturalnie chwilę poboli i po krzyku", " seks odpadał" - takie debila to bym za jaja powiesiła. Idz se wypchaj arbuza przez d**ę i mów mi że chwilkę poboli i przestanie. I w tym całym cesarkowym zamieszaniu najważniejsze że seksu nie było. Że już nie wspomnę że każdy poród jest inny i każda cesarka jest inna. Jednej się krocz paprze z rok innej brzuch po cc. Jednej krocze po sn to marzenie miesiąc po, innej po cesarce brzuch po miesiącu jest wygojony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jeżeli zrobiłam testy to czy mogą one być nie wiarygodne niby jest taka możliwość... kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za pustaki. Wstyd że jesteście kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×